Śmiało 3/4 spotkań można nazwać hitowymi i bez wątpienia takim starciem będzie ww. spotkanie. Obrońcy tytułu podejmą bardzo mocną koreańską formację i szczerze mówiąc jeśli wyłączylibyśmy aspekt psychologiczny to jako murowanych faworytów w tym spotkaniu uznałbym ekipę z Korei, ale jednak znani są z tego, że presja potrafi ich dosłownie zgnieść i to będzie ich główny rywal.

Pierwsze trzy miejsca w topce KDA to zawodnicy Griffin. Zdecydowanie wygrywa Viper, a za nim są Lehends i Chovy. Trzeba przyznać, że szczególnie rundę rewanżową zagrali rewelacyjnie, ale mieli innego bohatera – Tarzana. To on kompletnie rozbił Jankosa w lesie i dzięki niemu kreowała się przewaga szczególnie w spotkaniach przeciwko G2, a więc tych zdecydowanie najważniejszych. Problemem jest jednak ta faz Best of Five. Griffin cały sezon zasadniczy w Korei grali rewelacyjnie (dwukrotnie go wygrywali), ale potem w finałach dwukrotnie zostali miażdżeni przez SKT i grali o dwie klasy niżej niż we wcześniejszej fazie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Invictus Gaming nie zaczęło tego turnieju dobrze, bo przegrali w inauguracyjnym spotkaniu na Team Liquid i jak się potem okazało te spotkanie zadecydowało o tym, że zajęli bezpośrednie drugie miejsce w grupie zamiast powalczyć z Damwon o wygranie w grupie D. Według mnie wiele dała im zmiana w lesie, gdzie wrócił ich podstawowy zawodnik Ning, który wniósł dużo ożywienia, ale i również pasuje dużo lepiej do ich ofensywnego stylu gry.

Wydaje mi się, że w tym spotkaniu możemy być świadkami nawet pięciu map, ale również uważam, że to chińska formacja awansuje dalej. Na tę chwilę wyglądają… gorzej od swoich rywali, ale to oni są obrońcami tytułu i doskonale potrafią radzić sobie z presją. Zresztą czy możemy mówić tutaj o presji skoro na papierze faworytami są zawodnicy Griffin? Myślę, że ta młoda koreańska formacja po raz kolejny nie wytrzyma ciśnienia i dadzą się zdominować na mapie przez totalny chaos jaki IG prezentuje. Uważam, że mecz będzie bardzo krwawy dlatego też gram over 24.5 zabójstw na pierwszych trzech mapach z prognozą 80%, ale też +1.5 mapy dla IG z prognozą 90% oraz ich awans z prognozą 75% i ich handicap z prognozą 55%

MeczTypKursBukmacher
Griffin – Invictus Gamingov 24.5 (1 mapa)1.59LvBet
Griffin – Invictus Gamingov 24.5 (2 mapa)1.59LvBet
Griffin – Invictus Gamingov 24.5 (3 mapa)1.59LvBet
Griffin – Invictus Gaming2 (+1.5 map)1.57Etoto
Griffin – Invictus Gaming22.26eFortuna
Griffin – Invictus Gaming2 (-1.5 map)3.52LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK; Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułNagrody dla najskuteczniejszych typerów u bukmachera BetClic
Następny artykułDrugi ćwierćfinał! FunPlus Phoenix vs Fnatic (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.