Ostatni tydzień to spotkania ostatniej szansy dla wielu drużyn i w gronie ich jest zespół Misfits, który musi skończyć tydzień z wynikiem 2:0, a i taki scenariusz nie da im zagwarantowanych Play Offów, z kolei Splyce zostaje wciąż z szansą bezpośredniego awansu do półfinału rozgrywek z drugiego miejsca i to będzie również ciekawa walka aż trzech zespołów.

W dodatku Riot Games na sam finisz rozgrywek zaproponowało nam kilka fajnych zmian w patchu 9.5. Na górną aleję hipotetycznie mogą wrócić niektóre tanki. Do tego Neeko jest grana na pozycji strzelającego przez prawie wszystkich, a i do rozgrywki wraca Akali, która siała postrach na pierwszych dwóch patchach. Myślę, że zmiany dość mocno uderzają w Splyce, które nie grało Akali, a i Neeko wybitnie na razie się nie pokazują.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Najważniejsze w tym meczu będzie zatrzymanie Vizicsacsiego na górnej alei, który jest w naprawdę dobrej formie, ale tutaj również z pomocą przychodzą zmiany w patchu, bo niektóre tankowe postacie dostały lekkie wzmocnienia i przewiduję, że sOAZ dziś zaskoczy jakąś postacią, której nie widzieliśmy jeszcze w tym sezonie LEC, a może Neeko na topa? Jedno wiadome, że sOAZ potrafi zaskakiwać wyborami.

Sporą przewagą na patchu 9.5 według mnie uzyskają drużyny po niebieskiej stronie, bo te z czerwonej są 'zmuszone’ do zbanowania Akali i Neeko, a to praktycznie uniemożliwia, a bardzo ważne jest zbanowanie Dravena dla Hans Samy, więc Splyce jeszcze przed fazą banów zostaje postawione pod ścianą, a Misfits może spokojnie przygotowywać się właśnie na tą ewentualność. Dzięki temu uważam, że nie tylko obronią handicap na zabójstwa (z prognozą 8/10), a i wygrają spotkanie, prognoza na to 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – Splyce1 (+4.5 zabójstw)1.80STS
Misfits – Splyce12.30STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit fazy grupowej, a może i całego sezonu! Fnatic vs G2 Esports (Typy i Analiza)
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera w marcu
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.