Zaczynamy EU Masters 2020! Oczywiście przed rozpoczęciem fazy głównej trzeba rozegrać Play Iny i przez dwa dni czeka nas masa spotkań, bo dokładnie aż 48 i postaramy się z nich skorzystać ile tylko się da. Na pierwszy ogień idzie grupa B, w której prócz ww. drużyn zagrają jeszcze Intrepid Fox Gaming oraz Cyber Gaming. Według mnie murowanymi kandydatami do awansu z niej są Electronik oraz Intrepid, a Cyber i Racoon powalczą o maksymalnie trzecie miejsce.

Racoon awansowało z drugiego miejsca w PG Nationals, a więc włoskiej lidze i sam ich awans do finału tej ligi był lekkim zaskoczeniem. Jednak w finale na YDN Gamers, którego barwy reprezentuje Tabasko byli już tylko tłem i udało im się ugrać tylko jedną mapę i to w wielkich 'bólach’. O sile tej ligi może oddawać fakt, że Tabasko w Ultralidze nie znalazł żadnych ofert, zaś we Włoszech wygrywa ligę bez żadnego problemu, a przecież Racoon jest jeszcze poziom niżej i w swojej drużynie nie mają żadnych znanych zawodników.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Electronic Generation z kolei na EU Masters przybyło z portugalskiej LPLOL, gdzie zajęli drugie miejsce, gdzie w finale napsuli naprawdę dużo krwi dla For The Win, które przecież kompletnie zestompowało fazę grupową kończąc z wynikiem 14:0, a w finale przegrywali już nawet 1:2 i EG było o krok od sensacji. Mają naprawdę ciekawych zawodników i takim zdecydowanie jest REA1, który do lasu potrafi wyciągnąć picki typu Shyvanna, ale też Worst świetnie odnajduje się na Miss Fortune, gdzie tu musi wręcz pójść jeden targetowany ban na niego i trzeba by było rozważyć wykluczenie Sylasa dla Blizza.

Liga portugalska skończyła rozgrywki tydzień przed włoską i taki tydzień może dawać naprawdę spory handicap, bo w tym sezonie wszystko przeprowadzane jest w szaleńczym tempie i aż siedem dni dodatkowego treningu to naprawdę coś. Do tego porównując obie ligi według mnie zdecydowanie mocniejszą jest LPLOL, bo PG Nationals jeszcze wciąż 'raczkuje’ w Europie i jak widać nawet średni polski leśnik może tam pojechać i zniszczyć resztę ligi. Wydaje mi się, że tutaj może dojść nawet do stompu ze strony EG i dam na ich zwycięstwo 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
Electronic Generation – Racoon11.70eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułByła 'dziwna wojna’ czas na 'dziwny mecz’. Misfits vs Rogue (Typ i analiza 05.04.2020)
Następny artykułPierwszy dzień Play Inów EU Masters! Kenty vs For The Win Esports (Typ i analiza 06.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.