Na początku trochę wyjaśnień co do samego turnieju i formatu. Jest to ostatnia szansa dostania się na mistrzostwa świata dla drużyn, które w obecnym sezonie zgromadziły jakieś punkty, ale nie wystarczająco dużo by wyjść z drugiego miejsca, które zajęło Griffin i oczywiście również nie wygrały letniego splitu, który dawał bezpośrednią kwalifikację, bo te trofeum wpadło w ręce SKT i w tej 'dogrywce’ zobaczymy na starcie dwie ww. ekipy i w dalszych rundach zwycięzca zmierzy się z Sandbox Gaming i potem wygrany tej pary zagra na Damwon Gaming.

Choć bukmacherzy przewidują zwycięstwo Afreecy Freecs to ja jestem odmiennego zdania. Kingzone DragonX to drużyna, która w dłuższych seriach jest szalenie mocna i bankowo nie można ich lekceważyć. Mieli dwa tygodnie spokojnych treningów, a można liczyć jeszcze przecież czas, w którym już byli pewni tego, że w letnich Play Offach nie zagrają i już mogą zacząć się przygotowywać do tego turnieju, a w ostatnim czasie szczególnie Cuzz i Deft potrzebowali takiego odpoczynku, bo ta gra trochę szwankowała.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

AF z kolei dzięki awansowi do Play Offów zapewniło sobie ten dodatkowy turniej. Ba nawet nieźle powalczyli z późniejszymi mistrzami splitu, bo na SK Telecom T1 przegrali zaledwie 1:2 jednak nie mieli aż tyle czasu by się przygotować do tych zawodów, a to jest mecz ostatniej szansy, który otwiera drogę do kolejnego takiego spotkania bądź definitywnie kończy sezon dla całego zespołu. Z taką presją Kiin na pewno sobie poradzi, ale czy Dread lub Senan ją udźwigną?

Już w trzeciej finałowej mapie na SKT zawodnicy AF zagrali bardzo nerwowo i praktycznie za darmo oddali ten pojedynek. To nie jest dobry prognostyk przed takim spotkaniem, bo Kingzone DragonX jest jedyną drużyną z Korei, która realnie postawiła się dla SKT w formacie best of five. Wszystkie inne spotkania Faker i spółka wygrywali bardzo łatwo. Do tego znając oryginalność KZ możemy spodziewać się przynajmniej 1-2 map w których drafty będą naprawdę szalone i jak ich pomysły wypalą powinni awansować do półfinału tej imprezy i gram to po tak fajnym kursie z prognozą 70% szans.

MeczTypKursBukmacher
Kingzone DragonX – Afreeca Freecs12.35BetClic

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułFinał LCK! Griffin vs SK Telecom T1 (Typy i Analiza)
Następny artykułStarLader Major 2019 darmowy bonus od STS
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.