Już na starcie rozgrywek niezwykle ciekawie zapowiadające się pojedynki, a te spotkanie ma dodatkowe podłoże ambicjonalne, bo obie ekipy spotkały się w półfinale poprzedniego splitu i wtedy dość sensacyjnie zwyciężyli zawodnicy JD Gaming 3:2, a murowanym faworytem tego spotkania był zespół Phoenix.

JD Gaming przed letnim splitem ściągnęło do swojej ekipy koreańskiego leśnika Kanaviego i będą uzupełniać się z Flawlessem. Na pewno jest to wzmocnienie drużyny, ale akurat ruch może dziwić, bo Flawless spisywał się naprawdę dobrze i to może być swojego rodzaju motywator by wycisnąć z niego jeszcze więcej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Funplus Phoenix nie zrobiło żadnych zmian w swoim rosterze i ciężko im się dziwić. Przecież wygrali rundę zasadniczą 13-2 co w Chinach jest świetnym wynikiem i właściwie zagrali tylko jedną gorszą serię na JD Gaming, w której byli przecież bardzo blisko wygranej i zmierzenia się w finale z IG o uczestnictwo w MSI.

W sezonie zasadniczym wiosennego splitu było łatwe 2:0 na korzyść Phoenix. Potem w półfinale wygrali zawodnicy JD Gaming 2:3, ale serii best of 5 nie brałby pod większą uwagę. Zawodnicy JD Gaming rozegrali wtedy jedno z najlepszych spotkań w swojej historii i ciężko by to powtórzyli zresztą już potem w finale byli tłem dla IG. Tutaj gram tylko zwycięstwo, ale z aż 80% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
JD Gaming – Funplus Phoenix21.55TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy… zimowy split w CBLOL! Na start Flamengo vs paiN Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułCodziennie inna promocja u bukmachera Forbet!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.