Wracają europejskie rozgrywki LEC i Spring Split zapowiada się naprawdę fascynująco, bo drużyny nie próżnowały i mamy mnóstwo ciekawych zmian. Na pewno najciekawszą z nich jest zmiana jednej franczyzy w lidze, bo Splyce sprzedało swój slot, a nową ekipą w LEC będzie zespół MAD Lions, ale i bohaterzy tej analizy nie próżnowali na rynku transferowym i poszukali ciekawych wzmocnień.

Chyba ciut ciekawiej działo się w Origen, w którym doszło aż do czterech odejść w tym Mithy skończył karierę zawodnika i został… trenerem Fnatic, ale do Excel odszedł również adc Patrik, oraz ekipę opuściła dwójka leśników Kold (obecnie bez drużyny) i Zanzarah (AGO Rogue, a więc wystąpi w Ultralidze!). Choć jeszcze ciekawsze okazały się transfery do drużyny, bo prócz świetnie znanych na scenie europejskiej Xerxiego i Upseta do ekipy dołączył jeszcze Destiny z MAMMOTH i to chyba pierwszy transfer z Oceanii do EU i ta dolna alejka w postaci Upseta oraz Destiniego to największa niewiadoma tego zestawienia.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Spokojniej było we Fnatic, które już od kilku sezonów nie robi jakiś nerwowych ruchów i tutaj prócz ww. Mithiego przychodzącego na pozycję trenera do drużyny dołączył jeszcze Selfmade, który zastąpił Broxaha, a ten udał się za wielką wodę do Team Liquid. Niesamowite jak wielką karierę w rok zrobił nasz Oskar Boderek z SK Gaming prosto do Fnatic i w Spring Splicie dwie największe organizacje będą mieć polskich leśników, a przecież jest jeszcze Inspired w Rogue.

Wracając do Selfmade to według mnie jest to kapitalny wybór organizacji. Oskar uwielbia nakładać bardzo dużą presję od pierwszych minut (czego Xerxe raczej nie znosi) i na tym będą mocno korzystać Bwipo i Nemesis, a pewnie Rekkles wróci do grania skalującymi AD Carry, czyli jego firmowymi postaciami typu Tristana, Xayah czy nowymi Senna, Aphelios i raczej dolna alejka zostanie dość mocno pozostawiona samej sobie, albo nie wiem czy nowy botlane + nowy jungler Origen da radę to wykorzystać, czy skupią się na obronie solo linii, gdzie presję będą robić Bwipo, Selfmade i Nemesis. Fnatic wygląda dla mnie jakby nie posiadało słabych punktów i z niecierpliwością wyczekuje ich spotkań z G2 Esports. Myślę, że wszystkie inne ekipy będą mocno odstawać od tej dwójki gigantów, która między sobą będzie się bić kolejny rok o miejscowe jak i międzynarodowe trofea, a na ten typ dam 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
Fnatic – Origen11.50eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy Summoners Rift spłynie krwią? Invictus Gaming vs Dominus Esports (Typy i analiza 15.01.2020)
Następny artykułBonus dla każdego na Esport od STS. Pula nagród 5 000 złotych.
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.