Griffin musi być podrażnione wiosennym splitem. Przez większość sezonu kompletnie dominowali koreańskie rozgrywki, by pod koniec złapać dołek formy i w fatalnym stylu przegrać finał Play Offów w LCK nie wygrywając nawet mapy na SKT i drugi raz z rzędu dużą imprezę oglądać w telewizorze, patrząc na to jak koreańska formacja przegrywa z europejskim G2 Esports.

Jednak zaczniemy od AF, które w końcówce wiosennego splitu rzutem na taśmę awansowało nad Play Outy i mieli naprawdę długie wakacje, ale wynik 5-13 w grach i 14-29 w mapach optymistyczny nie jest. Dziwne jest to, że postanowiono nie robić kompletnie żadnych ruchów, ale według mnie jest też duży problem ze znalezieniem kogoś wartościowego w soloq, czy koreańskim Challengerze.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Podobnie bez żadnych zmian obyło si ę w Griffin, ale tutaj to zrozumiałe, bo ci chłopacy są naprawdę niesamowici, ale nie są maszynami i wciąż jednak zbierają cenne doświadczenie, a ich czas na pewno przyjdzie. W zeszłym splicie stracili zaledwie osiem map z czego siedem w końcówce splitu, w tym dwie na.. AF, które raz sensacyjnie wygrało z Griffin, ale było to w momencie właśnie 'dołka’ tej ekipy. W początkowej fazie sezonu było łatwe 2:0 dla Griffin, a sam mecz trwał trochę powyżej godzinki, a w zabójstwach było 31:4.

Teraz uważam, że będzie bardzo podobnie. Ofensywna meta będzie sprzyjać Griffin i już nie mogę się doczekać tego co pokaże Chovy na Akali, Sylasie czy innym Pyke, a któryś z ofensywnych championów na pewno trafi w jego ręce. Dodatkowo ekipa ta bez większej presji spisuje się wręcz fenomenalnie i ich początki sezonu zawsze wyglądają galaktycznie. Uważa, że będzie tu łatwe 2:0 na korzyść Griffin i dam aż 90% prognozę na te spotkanie.

MeczTypKursBukmacher
Griffin – Afreeca Freecs1 (-1.5 map)1.50TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułFnatic wchodzi do walki o wygranie letniego splitu. Pierwszy rywal? SK Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułPray wraca do gry! KT Rolster vs Hanwha Life Esports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.