Końcówka fazy grupowej w Korei zapowiada się pasjonująco. Są dwie ekipy walczące o drugie miejsce, trzy zespoły o miejsca 4-6 i trzy o miejsca 7-9. W każdej grupie różnice są minimalne, a liczyć będą się detale, czyli często nawet wygrane mapy, dlatego w takich pojedynkach wygrywanie 2:0 będzie bardzo ważne.

KT Rolster w chwili obecnej znajduje się 'pod kreską’ i jeśli sezon zakończyłby się dziś to bili by się o utrzymanie w LCK na Summer Split. Jednak z drużyn walczących o to by nie być na dziewiątej pozycji mają najmniej rozegranych spotkań, bo do końca aż sześć pojedynków. Problemem jest to, że łatwym jest tylko JAG, a reszta jest naprawdę ciężka, ale myślę, że z Hanwhą jeszcze będą mogli poszukać punktów, a może i z Damwon, więc skreślać ich nie można.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak będą musieli poprawić swoją grę, bo ostatnio w bardzo ważnym dla siebie meczu z Afreecą Freecs zagrali beznadziejnie przegrywając spotkanie 0:2. Dużo lepiej pokazali się w pierwszym meczu na Sandbox, choć przegrali 1:2 to ta jedna mapa wyciągnięta z głębokiej defensywy robiła wrażenie. Trafili jednak na dużo słabszą formę Sandbox na patchu 9.3, gdzie ta ekipa wygrała zaledwie 2 mecze i sensacyjnie przegrali z AF i Kingzone.

Po kryzysie w Sandbox nie widać już żadnego śladu i choć ostatnio przegrali na Griffin to przynajmniej w pierwszej mapie pokazali się z naprawdę dobrej strony i żeby nie genialny steal barona w wykonaniu Tarzana to jeszcze w tym meczu mogłoby być różnie. Jednak sama drużyna od patchu 9.4 wyglądała bardzo dobrze, a myślę, że i patch 9.5 bardzo im przypasuje dlatego też nie widzę większych szans po stronie KT i na wygraną Sandbox dam 9/10 zaś a 2:0 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Sandbox Gaming vs KT Rolster11.33TOTALbet
Sandbox Gaming vs KT Rolster2:02.13STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułW Korei ten tydzień powinien stać pod znakiem 2:0, Kingzone DragonX vs Jin Air Green Wings (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz 'na dnie’ meczem o wszystko w LCS! 100 Thieves vs Echo Fox (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.