Mineliśmy połowę rywalizacji w chińskim LPL i sytuacja szczególnie w górnej części tabeli bardzo interesująca i te siedem, osiem spotkań zapowiada się naprawdę ciekawie. Jednym z bardziej interesujących wątków jest to czy eStar czy nawet Invictus Gaming utrzymają obecną formę i zagrożą FunPlus Phoenix w wygraniu fazy grupowej w Spring Splicie, bo Mistrzowie Świata po fatalnym początku pokazują, że był to tylko wypadek przy pracy i obecnie są w wielkiej formie.

Jednak tu skupimy się na pojedynku OMG z IG i jest to na pewno jedno z ciekawszych spotkań w tym tygodniu w końcu obie ekipy są w górnej części tabeli. Choć ostatnie dwa spotkania przegrali to jednak rywali mieli z absolutnej topki, bo grali z IG oraz Top Esports. OMG wygląda na taką drużynę, która z tymi najlepszymi może powalczyć, ale jeszcze nie wygrywać. Bardzo fajnie w tym sezonie wyglądają H4cker i Smlz i szczególnie w lesie można tutaj rywala 'ukąsić’, bo jeśli miałbym wskazać najsłabszy punkt w formacji Invictus Gaming.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

To bez żadnych wątpliwości postawiłbym tutaj na las. Ning i Leyan nie zachwycają, ale całe IG gra 'dziwnie’ i Rookie czy TheShy popełniają też masę błędów, ale co z tego jak koniec końców wychodzą z tych starć zwycięsko? O dziwo ich najbardziej równą linią są młodziki z dolnej alejki Puff i Southwind chyba jeszcze nie zdążyli przesiąknąć 'szaleństwem’ reszty IG, bo ta ekipa wygląda jakby na mapie nie było niczego innego prócz zabijania rywala. W ostatniej swojej mapie na Suning wygranej notabene w 24:44 min zaliczyli… 42 zabójstwa 24:18 oczywiście na korzyść IG.

Mimo, że OMG jest jedną z najwolniejszych ekip w LPL (zaledwie 21 zabójstw na mecz) to myślę, że nie będzie miało to tutaj żadnego znaczenia. Invictus Gaming rzuca się na swoich rywali bez względu na ich styl gry i nie ważne czy są do przodu czy do tyłu będą stale te akcje ponawiać. Myślę, że w takim razie dla OMG zostanie tylko nastawienie się na akcje reaktywne, ale te akcje będą musieli podjąć inaczej będą dostawać zanurkowania w piątej minucie spotkania i to skuteczne zanurkowania. IG forsuje wieczną walkę i obecny patch jest korzystny do takiego stylu gry co zresztą widać po wynikach osiąganych przez tę formację. Wydaje mi się, że znów zobaczymy tutaj wiele krwi i niezwykłą czasem wręcz szaloną agresję ze strony Rookiego i TheShy’a linie choć już wysokie wciąż są do zrobienia na łatwości i według mnie na dwóch pierwszych mapach będą overy na 75%.

MeczTypKursBukmacher
Oh My God – Invictus GamingOver 31.5 zabójstw 1 mapa1.84STS
Oh My God – Invictus GamingOver 31.5 zabójstw 2 mapa1.84STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKończymy szósty tydzień LCK! APK Prince vs Sandbox Gaming (Typy i analiza 29.03.2020)
Następny artykułWielki finał Ultraligi! K1CK Neosurf vs AGO Rogue (Typy i analiza 01.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.