Oczywiście nie mogło zabraknąć w turnieju 1v1 największej legendy e-sportowej sceny na świecie, a więc Fakera. Na scenie pojawi się według naszego czasu już wczesnym rankiem, bo około 7:20, a więc dla widzów to dość przyjemna godzina i będzie można zobaczyć live jak Koreańczyk radzi sobie w grze 1v1. Według mnie rywal nie będzie zbyt wymagający i te spotkanie może potrwać naprawdę krótko.

Nuttapong „G4” Menkasikan to jak same nazwisko sugeruje Tajlandczyk i reprezentant tamtej ligi – LST, który na co dzień broni barw zespołu MEGA. Oczywiście mogliśmy obserwować jego grę w trakcie Play Inów do MSI, czy też Mistrzostw Świata, ale w obu turniejach zespół nie odegrał jakiś ważnych ról, a sam Nuttapong szczególnie w kwalifikacjach do MŚ zawiódł i zawody skończył ze słabym wynikiem KDA – 1.87. Choć trzeba pochwalić go za próbę gry np. Le Blanc.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Lee „Faker” Sang-hyeok, czy trzeba tutaj coś więcej dodawać? Lee już na stałe wpisał się złotymi zgłoskami w historię League of Legends. Wielokrotny mistrz świata, wielokrotny MVP wszelakich turniejów. Faker od wielu lat utrzymuje się na topie i mimo, że SKT już jakiś czas nie wygrało nic na arenie międzynarodowej to rok w Korei był ich, a i półfinał MSI oraz MŚ to nie są złe wyniki. Mimo to organizacja mocno się przebudowuje łącznie z nazwą, bo od teraz Faker gra dla T1 nie SKT1.

Faker nigdy nie zagrał w finale turnieju 1v1, ale nie było tak by kończył udział na pierwszej rundzie. Ma jakąś klątwę ćwierćfinałów rok temu sensacyjnie odpadł na Pabu właśnie w tej rundzie, zaś dwa lata temu wyeliminował go Bjergsen. Jednak w Las Vegas nigdy nie odpadał w pierwszej rundzie i teraz powinno być podobnie. Dostał jednego z najsłabszych zawodników z całej stawki i według mnie G4 na sam widok Fakera zapomni jak się gra w tę grę. Według mnie to mocne 95% i pewny awans Lee do następnej rundy.

MeczTypKursBukmacher
Faker – G411.30STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejne pojedynki 1v1! Czas na prawdziwą legendę Uzi vs Nomanz (Typ i analiza)
Następny artykułCzas na drugą rundę pojedynków 1v1! Doinb vs Fofo (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.