To już tradycja virtualbet, że jak są rozgrywki LEC to praktycznie co tydzień pojawia się przynajmniej jedna analiza do spotkań G2, ale po prostu tę ekipę jest ciężko pominąć, bo wychodzą poza wszystkie ramy. Kiedy meta jest wydłużająca się i bardzo defensywna oni pokazują, że mają to gdzieś i grają w swoim stylu z koszmarnym wczesnym etapem gry, ale potem odwracają wszystko i bez problemu wygrywają kolejne spotkania.

Zaczniemy jednak od Team Vitality, które zgodnie z przewidywaniami w pierwszym tygodniu zaliczyło 0-2. Tak jak myślałem bez Milicy będzie im ciężko ograć kogokolwiek nie licząc Misfits, ale Serb chyba już w tym tygodniu wraca i sugerują to kursy ze spotkania Vitality – Rogue i mocne wzrosty na tych drugich. Zmieni to naprawdę dużo i Milicia będzie grać dużo agresywniej od Sakena, a co najważniejsze posiada lepsze mechaniki, więc i podniesie poziom esportowy drużyny.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Wiadomo, że na G2 Esports to będzie raczej za mało, bo oni mogą zamieniać się rolami, robić jakieś dziwne cuda czy zaczynać mapy od 0-5 w zabójstwach dla nich to nie ma wielkiej różnicy. Widać wielkie kłopoty w wczesnym etapie gry, ale pewnie podyktowane jest to kompletnym brakiem koncentracji. To oczywiście duży problem, ale G2 jak trzeba to się skupiają na grze choć tutaj nie będzie takiej potrzeby. Widać też wielką chęć dalszej zabawy na Rifcie i oni jako jedyna ekipa w LEC po prostu cieszą się gra.

Po pierwszym tygodniu G2 ma 2:0 i jest przedostatnią drużyną w lidze jeśli chodzi o złoto do 15 minuty, gdzie tracili średnio 1634 sztuk tego kruszcu. Jednak w zabójstwach wygląda to już dużo lepiej, bo oczywiście średnia zdecydowanie najlepsza w lidze – 33 na spotkanie u Vitality dużo gorzej, bo zaledwie – 21, ale to normalne, że grasz defensywnie z rezerwowym midem. Na twitterze Team Vitality napisało, że granie z G2 to najgorszy koszmar, ale ja to widzę inaczej, bo to możliwość pokazania się na tle prawdziwych dominatorów ligi. Dlatego też uważam, że te spotkanie będzie bardzo otwarte i stawiam na over 28.5 zabójstw w meczu z prognozą 80%. Jednak ponadto wybrałem jeszcze dwa typy. Chodzi o zabójstwa, potrójne i poczwórne. Zauważyłem, że G2 bardzo mocno gra pod Capsa i ten już zaliczył dwa triple kille (po jednym na mecz) i nie mogę przejść obojętnie obok kursu @2.40 na tripel killa w meczu, a przecież każdy inny zawodnik w tym z Vitality też może to zrobić. Do tego w pierwszej kolejce nie padła żadna quadra i jak gdzieś ma paść to właśnie tutaj. Oba typy oceniam na odpowiednio 80% oraz 30% szans powodzenia. Mecz zapowiada się na mocno otwarty i warto zaryzykować nawet za mniejszą stawkę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Team Vitality – G2 Esports Over 28.5 zabójstw1.85TOTALbet
Team Vitality – G2 Esports Triple kill – TAK2.40TOTALbet
Team Vitality – G2 Esports Quadra kill – TAK9.15TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHitowe starcie drugiego tygodnia! Rogue vs Origen (Typy i analiza 31.01.2020)
Następny artykułZaczynamy luty! Misfits vs Excel Esports (Typy i analiza 01.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.