W Chinach jutro rozpoczyna się prawdziwe szaleństwo związane z posezonowym konkursem All Starsów. Oczywiście jest to głównie forma rozrywki, ale również pokazania się nowym potencjalnym pracodawcom, a w tym okienku przedsezonowym jest naprawdę gorąco i wiele ekip prowadzi naprawdę spore przebudowania, więc myślę, że poszczególnym zawodnikom ambicji nie zabraknie i będą chcieli zdobyć tytuł Solo Kinga!

Zaczniemy od Zhuo „Knight9” Ding, a więc mojego faworyta w tym spotkaniu. Knight9 to zawodnik Top Esports, a w drużynie gra na środkowej alejce i jeśli zabrakło na mistrzostwach jakiegoś mechanicznego 'Boga’ to właśnie były Zhou. Mało brakowało, by prawie w pojedynkę wprowadził swoją ekipę na ten turniej, ale ostatecznie uznali wyższość IG. Mechanicznie to jeden z najlepszych środkowych na świecie z otwartą drogą by zostać najlepszym, a ma zaledwie 19 lat.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jego przeciwnikiem będzie Li „Xiaohu” Yuan-Hao, a więc środkowy innego klubu Royal Never Give Up, którego liderem jest legendarny Uzi i właśnie głównie przez to Li zawsze jest gdzieś tam w cieniu, bo cała drużyna RNG gra zwykle pod Uziego, więc Xiaohu jest bardziej zadaniowcem niż carry playerem, co na pewno odbija się w jego umiejętnościach mechanicznych na postaciach granych w turniejach 1v1.

Co trzeba zrobić by wygrać? Pojedynek kończy zabicie rywala lub zdobycie 100 cs’ów, ewentualnie zniszczenie wieży rywala. Obydwoje spotkali się w Play Offach i mimo, że to ekipa Xiaohu wygrała 3:1 tamten mecz to Knight9 w żadnej z tych map linii nie przegrał, dwukrotnie szło to mniej więcej równo i dwukrotnie to Zhuo wychodził zwycięsko z tej linii mimo kłopotów reszty formacji. Myślę, że to może być rok Knight9 i zachwycam się jego mechaniką i w tym turnieju powinien pokazać próbkę swoich umiejętności, a w tej rundzie dam mocne 80% na niego.

MeczTypKursBukmacher
Knight9 – Xiaohu11.61LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykuł„Black Friday” u bukmachera Fortuna do 2 grudnia! Darmowe bonusy!
Następny artykułKolejne spotkanie midlanerów w LPL All Star Solo King! Plex vs Yagao (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.