Myślę, że to jeden z bardziej niedocenionych pojedynków tego weekendu i zapewne wiele osób spodziewa się łatwego zwycięstwa Splyce, ale trzeba docenić obecną formę exceL eSports, którzy w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali trzy zwycięstwa i mogą napsuć sporo krwi kolejnym faworytom, którymi niewątpliwie są Splyce.

Jednak uczciwie trzeba przyznać, że wprowadzenie na dolną alejkę duetu Jeskla&Mystiques dało naprawdę wiele zespołowi EE. Do tego obecna mocno skalująca meta bardzo im odpowiada, bo zawsze byli znani z zachowawczej gry, a elementy gry makro na całej mapie i powiększania przewagi mają opanowane naprawdę dobrze.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Splyce w ostatnich tygodniach gra naprawdę świetną Ligę Legend. Prócz niewielkiej wpadki na Team Vitality, gdzie i tak (choć cudem) udało się wygrać i oczywiście porażki na G2 Esports drugiej w letnim splicie grają naprawdę wyśmienicie i 'wyciąć’ przegraną na G2 mielibyśmy na ich koncie osiem zwycięstw z rzędu i były to naprawdę przekonujące zwycięstwa.

Jednak to nie jest tematem analizy, a ilość zabójstw. Uważam, że w tym spotkaniu nie padnie dużo zabójstw. Obie ekipy jeśli mogą to stawiają na spokojne skalowanie swoich postaci bez zbędnego szarpania się. Są na ostatnich miejscach pod względem zabójstw na spotkanie Splyce – śr 25, zaś Excel – śr 21.75. W obecnej mecie z Corkim, czy Azirem sprawi, że obie ekipy spokojnie będą chciały się wyfarmić do 2-3 itemów, a potem walczyć o ewentualne barony. Taki styl gry nie da więcej niż 20 zabójstw, ale ja bezpiecznie gram under 24.5 i uważam, że wejdzie on na 85%.

MeczTypKursBukmacher
Splyce – exceL eSportsUnder 24.5 zabójstw1.81LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułFantastyczny pierwszy sierpnia w LCK! Afreeca Freecs vs Damwon Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułCzas na krwawą łaźnię! G2 Esports vs Team Vitality (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.