Już tylko trzy tygodnie fazy zasadniczej w europejskich rozgrywkach LEC i sytuacja przed ostatnimi sześcioma spotkaniami niezwykle interesująca i jednym z kandydatów nawet jeszcze do wygrania splitu jest Rogue, a Team Vitality z bilansem 1-11 wciąż ma jeszcze szanse na Play Offy choć to już czysta matematyka, która raczej po dzisiejszym dniu przestanie istnieć. Dlatego też Team Vitality powoli zaczyna zmiany, bo ten sezon już jest przegrany.

Nic nie układało się po myśli Team Vitality w tym splicie, a historia z Milicią jest wręcz absurdalna, bo Serb zakontraktowany siódmego grudnia zeszłego roku do dziś nie ma wizy do Niemiec, a więc jutro miną trzy miesiące jego sagi. W oficjalnym rosterze pojawił się następny Polak – Selfie i chodzą słuchy, że może zadebiutować w drużynie nawet już dziś zastępując Sakena na środkowej alei. Selfie to mechaniczny potwór, ale nie potrafi grać drużynowo, więc do Vitality będzie pasował jak ulał szczególnie, że już mogą rozpoczynać 'wesołe granie’.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli chodzi o granie drużynowe to najbardziej wybijającą się w tym aspekcie jest Rogue. Brakuje im trochę umiejętności mechanicznych, ale nadrabiają świetnym rozumieniem gry i zgraniem. Nie licząc Misfits, z którymi mają 2:0 to wszystkie 5 porażek zaliczyli z wyżej notowanymi rywalami, a wszystkie wygrane mieli na słabsze od nich ekipy (doliczam do tego Misfits). Nie ma co się dziwić, bo grają niezwykle ułożoną Ligę Legend, która może podobać się wielu koneserom tego e-sportu.

Rogue nawet jak stompuje rywala to się nigdzie nie spieszy i w poprzednim tygodniu przejechali się po Excel Esports wygrywając 16-2 w zabójstwach czy na koniec prawie 13k złota przewagi, ale same spotkanie trwało 34:34, czyli mniej więcej ich średnia w tym sezonie LEC, która wynosi 34:32. Team Vitality ma bardzo zbliżoną średnią, bo jest to 34:01. Uważam, że będzie to przedłużona rozgrywka ze spokojnym scalowaniem i jedna lub druga drużyna zagra na dole Senna&Kench, a Senna potrzebuje sporo czasu by stać się użyteczna w takim wypadku. Do tego Rogue nawet jak osiągnie przewagę nie będą nakręcać tempa i jeśli Vitality nie zrobi jakiejś głupiej akcji, która ta możliwość szybkiego zamknięcia gry to ta mapa potrwa 32 min + i daję na to 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Team Vitality – RogueOver 32 min1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit Ultraligi! K1CK Neosurf vs AGO Rogue (Typy i analiza 04.03.2020)
Następny artykułPiątkowy hit w LEC! Origen vs G2 Esports (Typy i analiza 06.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.