Zaczynamy od jednej z nudniejszych potyczek dziś, ale przez to, że po dwóch stronach zagrają Polacy (Selfmade w SK Gaming i Mystiques w exceL eSports) będzie ciekawszy dla każdego polskiego kibica Ligi Legend. Według mnie zdecydowanym faworytem tego starcia jest SK Gaming, które wciąż znajduje się na miejscu premiowanym awansem do Play Offów.

Excel wczoraj przegrało swój siódmy pojedynek z rzędu. Chociaż uczciwie trzeba przyznać, że w spotkaniach numer 6 i 7 byli naprawdę blisko przełamania, ale przypominają koreańskie Jin Air Green Wings. Po prostu przychodzi pewien czas na mapie i już kompletnie nie wiedzą co robić i wkradają się błędy indywidualne po czym oddają coraz więcej terenu na mapie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

SK Gaming w ostatnim czasie nie gra jakoś wybitnie. Wczorajsza porażka przeciwko Splyce bardzo bezbarwna i już kolejny raz pochwalić można tylko Selfmade, który umiejętnościami zdecydowanie przewyższa swoich kolegów. Według mnie wkradło się jednak parę błędów w drafcie, a i potem już na samej fazie liniowania nie było zbyt idealnie.

Jednak to co odróżnia SK Gaming od exceL eSports to zdecydowanie. SK doskonale wie co robić na mapie, gdy ich rywale jeśli osiągają przewagę kompletnie się gubią, a przy czym gubią tempo, wizję i przez słabą komunikację dają się wyłapywać. SK nie popełnia tak rażących błędów i nawet jeśli ich forma nie była zbyt imponująca to powinni wygrać te 'nudne’ spotkanie na 85%, a prognoza na under zabójstw to 75%.

MeczTypKursBukmacher
SK Gaming – exceL eSports11.44LvBet
SK Gaming – exceL eSportsunder 23.5 zabójstw1.80LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułLCS NA wraca na salony! 100 Thieves vs Echo Fox (Typ i Analiza)
Następny artykułByć albo nie być? Misfits Gaming vs Team Vitality (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.