Już patrząc na same kursy idzie się domyślić, że bardzo dużo pozmieniało się w organizacjach, bo jeszcze latem nie byłoby więcej niż @1.30 na Griffin, a tutaj nawet nie są faworytami i według mnie te spotkanie przegrają. Co ciekawe i tak udało się jakoś utrzymać część rosteru, bo była chwila w której wyglądało to tak, że ta organizacja zostanie kompletnie przebudowana i zacznie wszystko od nowa.

Chora presja i chęć zwycięstwa nakładana przez.. trenera musiała odbić się rozpadem całego składu, ale dzięki zawieszeniu i wyrzuceniu trenera udało się zatrzymać Sworda, Tarzana i Vipera, a więc 3/5 podstawowego rosteru zachowane i uzupełnione o Ucala/Nayehuna oraz Irove. Niestety strata Dorana, Lehendsa, a szczególnie Choviego będzie tutaj bardzo odczuwalna i widoczna. Według mnie stracili swoich dwóch z trzech najlepszych zawodników poprzedniego sezonu i bardzo mocno stracą na jakości.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Afreeca Freecs dość niespodziewanie wygrała KeSPA Cup 2019, a więc turniej kończący rywalizację w tamtym roku i zrobili to w naprawdę dobrym stylu. Ich największym wzmocnieniem jest… zatrzymanie Kiina, który jest jednym z najlepszych zawodników na górnej alejce na świecie. Jednak również nowe twarze tj. Fly i Mystic od początku bardzo dobrze pokazują się w AF i szczególnie ten pierwszy oraz jego oryginalne wybory mogą wnieść dużo do gry całego zespołu.

Afreeca Freecs potrafi myśleć i draftować niekonwencjonalnie. Oczywiście czasem jest to broń obusieczna, ale na początku sezonu takie ciekawe picki często ugrywają mapy. Właściwie prócz lasu wszędzie widzę przewagę po stronie AF i Tarzan musiałby się tu dwoić i troić by wygrać serię best of three. Myślę, że Viper bez Lehendsa to średni ADC, a i Sword nie miał dobrego splitu nawet był posadzony na ławę na rzecz Dorana. Patrząc po składach poszczególnych ekip to Griffin może nawet zabraknąć w Play Offach, w których raczej bez problemu powinna znaleźć się AF. Myślę, że jedna mapa to maks co tutaj Griffin jest w stanie ugrać i gram na zwycięstwo ich rywali z 80% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
Griffin – Afreeca Freecs21.56LvBet
Griffin – Afreeca Freecs0:22.75STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułStartuje LCK! Sandbox Gaming vs APK Prince (Typ i analiza 06.02.2020)
Następny artykułOtwarcie sezonu z wysokiego C! T1 vs Damwon Gaming (Typ i analiza 05.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.