Kończymy sezon w LPL i choć wiele osób stawiało na to, że ta para spotka się ze sobą w finale to jednak ja czułem, że JD i Top pokonają swoich oponentów i w sumie żebym miał czas na pisanie analiz do LPL to takie typy właśnie by się pojawiły. Uważam, że w półfinałach znalazła się absolutnie najlepsza czwórka na tę chwilę w Chinach, ale finał i mecz o trzecie miejsce jak najbardziej rozłożyły się sprawiedliwie szczególnie patrząc na ostatnie tygodnie.

Invictus Gaming przyzwyczaiło już chyba wszystkich, że potrafią w niesamowity sposób wygrywać mapy, by za chwilę w beznadziejnie głupi zacząć je przegrywać. Myślałem, że może wymiana dolnej alejki coś w tej kwestii zmieni, ale Puff i Southwind od razu dostosowali się do stylu gry chociaż w wiosennym splicie impact TheShy’a na zespół wydawał się jeszcze większy niż zwykle i IG wygląda najlepiej wtedy kiedy to on czarował, a w półfinale został kompletnie zneutralizowany, a to wielki problem.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FunPlus Phoenix przegrało 0:3 na JD Gaming w swoim półfinale, ale był to dużo bliższy mecz niż wskazuje na to wynik. Pierwsze dwie mapy choć w fajnej kontroli JD to jednak trwały powyżej 40 minut, zaś trzecia powinna paść łupem FPX, ale zabrakło zaledwie jednego auto ataku w Nexus rywali by choć częściowo wrócić do tej rywalizacji. Ewidentnie nie wytrzymali tempa narzuconego przez JD szczególnie w pierwszych dwóch mapach, ale dla mnie to nic dziwnego i z całą odpowiedzialnością uważam, że JD na dzień dzisiejszy to jedna z trzech najlepiej grających ekip na świecie.

Trzeba zauważyć, że FunPlus Phoenix bardzo nie pasuje dla Invictus Gaming przez swój roster z GimGoonem na górnej alejce, który jest niezwykle stabilny i ciężko będzie dla TheShy’a rozpędzić się grając na tego zawodnika. Do tego przewaga w lesie, bo Tian jest lepszy od Leyana oraz duża aktywność Doinb na rotacjach sprawiają, że bardzo ciężko będzie Leyanowi znaleźć jakiekolwiek miejsce na mapie, a parę razy w tym sezonie nawet z obroną swojego lasu miał problem. IG to oczywiście najlepsza ekipa sezonu zasadniczego, ale wpływ na to miało sporo losowości w tym… wygrany mecz na FPX na samym początku splitu, gdy grali jeszcze offline. Jednak był to początek splitu do tego na górze grał Khan, który jednak nie bardzo się tu sprawdził. Według mnie z GimGoonem na górze wynik powinien być podobny do tego z półfinału ostatnich MŚ, w którym to FPX wygrało 3:1 i na ich handicap dam 60% szans.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – FunPlus Phoenix2 (-1.5 map)2.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzwarty dzień EU Masters! K1CK Neosurf vs FC Schalke 04 Evolution (Typ i analiza 25.04.2020)
Następny artykułZaczynamy rundę rewanżową w EU Masters! AGO Rogue vs Team LDLC (Typ i analiza 29.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.