Kolejne spotkanie z cyklu tych za ‚cztery punkty’. Ktokolwiek tutaj przegra dość skomplikuje sobie sprawę awansu do Play Offów. W chwili obecnej to jednak Kingzone DragonX znajduje się w dużo bardziej komfortowej sytuacji, ale nie mogą pozwolić sobie na żadne rozprężenie, a że obie ekipy są naprawdę ofensywne to czeka nas wspaniałe widowisko.

Jednak widzę tutaj parę problemów w składzie Afreeca Freecs. Ostatni tydzień w ich wykonaniu nie należał do udanych i kto wie czy ta porażka 1:2 z KT Rolster nie przekreśli ich szans na awans do Play Offów. Drugi pojedynek z Jin Air Green Wings też nie był rewelacyjny, choć wygrany 2:0 to byli o mały krok od stracenia drugiej mapy, a i w pierwszej nie wygrali jakoś przekonująco.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kingzone DragonX ma duży komfort, bo obecnie są na trzecim miejscu w tabeli, a w ostatnich sześciu spotkaniach mają jeszcze mecze z KT i JAG, a 10-11 zwycięstw powinno zagwarantować awans dalej. Jednak jest o co walczyć do samego końca, bo w scenariuszu, gdy wygrywają rundę zasadniczą i awansują bezpośrednio do finału, do którego dojdzie SKT to KZ już przed meczem ma zapewniony udział w mistrzostwach świata.

Kingzone w ostatnim swoim meczu przegrali na rewelacyjne od dwóch tygodni Gen.G i nie wykorzystali szansy na objęcie prowadzenia w LCK. Jednak są wciąż w dobrej formie o czym może świadczyć wygrana na Damwon. AF z kolei prócz jednej wygranej na Griffin nie pokazywało ostatnio za wiele i więcej niż jednej mapy nie powinni tu ugrać, a na zwycięstwo KZ dam 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Kingzone DragonX – Afreeca Freecs11.52eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

betfan kod promocyjny