Bardzo ciekawie zapowiada się starcie kończące środowe zmagania i zarazem piąty tydzień w Ultralidzie. Te bezpośrednie spotkanie może wręcz zadecydować o tym, która z drużyn zagra w Play Offach, a więc stawka spotkania dla obu organizacji będzie szalenie wysoka. Według mnie spore value jest w wygraniu AVEZ.

ACTINA PACT do tego spotkania podejdzie z serią trzech porażek z rzędu. Sama seria to nic przy tym w jakim stylu do niej doszło. Dostali stompa w spotkaniu przeciwko Piratesports, również polegli bardzo wyraźnie z Devils.one, a dziś nie wytrzymali nawet 24 minut na Summoners Rifcie przeciwko Illuminar Gaming. Vvarion nie czaruje od początku gry, Oran wygląda bardzo blado i cały zespół widać, że poszedł w dół z formą.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

AVEZ jest po drugiej stronie barykady. Dość długo szukali zawodnika środkowej alejki i od stanu 0-4 do zespołu dołączył Bucu, który był 'strzałem w dziesiątkę’, bo z tym chłopakiem w składzie udało im się wyjść na 4-5, a ich gra jest o niebo lepsza. Najważniejsze jest to, że potrafią zagrać wieloma kompozycjami i nie łatwo wybanować tego składu, a już na pewno samego bucu.

Myślę, że przewaga psychologiczna mimo tego, że ACTINA już raz pokonała AVEZ będzie po stronie tych drugich. Z bucu w składzie grają kapitalną Ligę Legend i dość mocno przekonały się o tym IHG, Pride, Wisła Płock i dzisiaj Piratesports. AVEZ jest na niesamowitej fali i gra z wielkim polotem i agresją, gdy ACTINA bardzo mocno wycofane wręcz pasywne, co jest do nich niepodobne. Według mnie na chwilę obecną AVEZ jest dużo lepsze i powinno wygrać te spotkanie na 75-80%.

MeczTypKursBukmacher
ACTINA PACT – AVEZ22.70STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit piątego tygodnia LEC! Splyce vs G2 Esports (Typy i Analiza)
Następny artykułPiąty tydzień LEC! exceL eSports vs G2 Esports (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.