Po wczorajszym w końcu udanym dniu z Ultraligi dziś pojawią się znów dwie-trzy analizy z naszych rodzimych rozgrywek. Zaczynamy tak jak skończyliśmy wczoraj, a więc od typu na spotkanie AGO ROGUE i dziś zagrają z AVEZ, a samo spotkanie może być ciekawsze niż wszyscy sądzą, bo wczoraj AVEZ w końcu ograło jedną z topowych drużyn – Piratów i choć nie był to najczystszy mecz w ich wykonaniu to pokazali, że stać ich na niespodzianki w Ultralidze.

Niestety AVEZ popełnia jeszcze sporo błędów pozycyjnych i wciąż ma bardzo duże problemy z czystym zamykaniem gier. Do tego w pewnym momencie wchodzą w tryb 'aram’ i boczne linie przestają istnieć i uważam, że żeby Piraci byli jeszcze trochę cierpliwsi to by wczoraj nie przegrali. Dobrze, że w końcu niezłe zawody zagrał Bolszak, ale i trzeba pochwalić Czara, oraz Bucu którzy byli głównymi autorami wczorajszego zwycięstwa i w końcu pojawiła się agresja w pierwszych minutach spotkania.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Z kolei AGO zgodnie z przewidywaniami – totalna zabawa. Szygenda z Zanzarahem bawią się na górnej alejce, Czekolad przepycha linię i daje się wyłapywać, a Woolite z Mystiquesem zapuszowują rywali i szlifują swoje KDA (Paweł Pruski ma już ponad 28). Najważniejsze, że nie jest to AGO ze spotkań w pierwszych patchac, a więc powolne lecz metodyczne i skuteczne do bólu tylko już dużo bardziej radosne, cieszące się grą i nawet Zanzarah pozwala sobie na ładne dla oka zagrania na Sejuani testując nową runę.

Ciężko mi wierzyć w weekend 2-0 dla AVEZ choć wczoraj z Piratami też w nich nie wierzyłem. Jednak dziś kaliber rywala dużo wyższy i z tak słabym makro nie mają większych szans na wygraną. Jednak powinniśmy zobaczyć sporo walk 2v2 na górnej alejce gdzie Szygenda z Zanzarahem będą pojedynkować się na Czaru i Bolszaka i tam liczę na sporo zabójstw we wczesnym etapie gry do tego może Bucu weźmie jakąś mobilną postać i postara się zrobić przewagę właśnie po tej stronie mapy, bo nie oszukujmy się na dole Woolite i Mystiques są nie do ruszenia. Patrząc na podejście AGO do następnych spotkań to myślę, że kolejny overek wpadnie na 90%.

MeczTypKursBukmacher
AGO ROGUE – AVEZover 24.5 zabójstw1.84STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na show! PRIDE vs AGO ROGUE (Typ i analiza 18.02.2020)
Następny artykułHit czy kit? Illuminar Gaming vs Piratesports (Typy i analiza 19.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.