Środa zapowiada się dużo ciekawiej od bardzo łatwego do typowania wtorku , ale i dziś postaramy się zarobić kasę, bo oferta z STS wydaje się być naprawdę ciekawa i dziś pojawią się dwie analizy i trzy typy, a zaczniemy od spotkania, które powinno być dużo bliższe niż wskazują na to oddsmakerzy i mimo zgoła odmiennej sytuacji w tabeli wcale bym aż tak mocno nie skreślał AVEZ.

Devils.one wczoraj zaliczyło bardzo słabe zawody przeciwko świetnie zorganizowanym Piratom. Właściwie nawet na chwilę nie uzyskali kontroli w tym spotkaniu i zostali ograni bardzo metodycznie ograniczając Czajka, ale i dolna alejka pokazała, że jednak do tych najlepszych im jeszcze daleko, a zagrania Bulleta z drugiego tygodnia mogą okazać się dość mocno przypadkowymi. Myślę, że DV1 osiągnęło w tych pierwszych mapach dużo lepsze wyniki niż sugerowała ich sama gra.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

AVEZ z kolei jest na drugiej stronie frontu, bo choć zaczęli bardzo niemrawo to mieli parę równych spotkań, które niestety koniec końców przegrywali. Wczoraj napędzili mocnego stracha K1CK Neosurf i właściwie indywidualne błędy pozbawiły ich zwycięstwa na tej mapie. Jednak już bardzo fajnie podraftowali i w końcu pokazali fajną kompozycję z czego byli znani w poprzednich sezonach Ultraligi.

Wszystko wskazuje na to, że zawodnicy AVEZ zaczynają łapać formę i w sumie brakuje w tym wszystkim jeszcze trochę Bolszaka, ale to taki Wysek vol.2 i on może odpalić w każdym momencie, ale diać, że Bucu wchodzi na wysokie obroty a to na pewno dla nich duży plus, a dla DV1 spory minus, bo to w końcu linia gdzie gra Czajek i jeśli Bucu znajdzie jakieś otwarcie to może tę linię wygrać choć w kompletnie innym stylu od Roisona. Nie widzę również jakiejś przewagi na górnej alejce, a las i dół według mnie to zwykły rzut monetą. Myślę, że AVEZ ma tu dużo więcej szans niż się wszystkim wydaje i i wchodzę tutaj w zwycięstwo AVEZ z prognozą 50% oraz dodatni handicap +7.5 zabójstw z prognozą 75%.

MeczTypKursBukmacher
AVEZ – Devils.one14.81Totolotek
AVEZ – Devils.one1 (+10.5 zabójstw)1.98STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministra Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTrzeci tydzień Ultraligi! Devils.one vs Piratesports (Typ i analiza 11.02.2020)
Następny artykułCzwarty tydzień LCS! 100 Thieves vs Dignitas (Typ i analiza 16.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.