Drugi sezon Ultraligi jest wręcz naszpikowany sensacjami i zwrotami akcji w tabeli. Po wtorkowych spotkaniach znów wszystkie założenia wywróciły się do góry nogami, a oczywiście największą niespodzianką tego dnia była porażka Illuminar Gaming, którzy sensacyjnie przegrali z Wisłą Płock, a dla 'Nafciarzy’ był to dopiero drugi skalp w tym sezonie Ultraligi.

IHG zdecydowanie zlekceważyło Wisłę Płock. Myślę, że 'gwoździem do trumny’ było zdobycie pierwszej krwi już w pierwszej minucie i jak się potem okazało była to ostatnia przelana przez nich krew, a mecz skończyli z wynikiem 1-12. Ewidentnie pomyśleli, że mecz już sam się wygra, a Wisła Płock zagrała najlepszy mecz w sezonie i wykorzystała to na mapie. Rozprężyli się trudno nie jest to poziom, w którym te lepsze ekipy wracają z 6k, czy nawet 10k golda deficytu. Czasem jak się rozluźnisz to już po prostu nie wrócisz do gry, ale IHG w ostatnich tygodniach było w dobrej formie i według mnie to 'jedno mapowy’ wybryk.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

AVEZ podobnie do swoich rywali również przegrało mecz, ale rywal kilka kalibrów większy, bo grali przeciw Devils.one. Jednak tutaj też nie ma wytłumaczenia, dla ich pasywności w środkowej i końcowej fazie gry. Uzyskali kontrolę na mapie, ale przez pewien czas kompletnie nie potrafili narzucić swojego tempa gry, a momenty siły wyczuli i wykorzystali chłopacy z D1 i obrócili losy mapy na swoją korzyść.

Jeśli AVEZ zagra podobnie jak przeciw D1 to bez względu na wszystko te spotkanie przegrają. Muszą mieć pomysł na środkową i późną fazę spotkania inaczej czeka ich powolna przegrana i oddawanie mapy z każdą upływającą minutą. IHG miało w zapasie możliwość jednej wpadki, ale roztrwonili ją w najgorszy możliwy sposób. Dziś mobilizacja będzie o 300% większa, a zawodnikami są przynajmniej klasę lepszymi i dlatego wygrają te spotkanie na 90%.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – AVEZ11.40iForbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSpotkanie podwyższonego ryzyka! Kingzone DragonX vs Afreeca Freecs (Typ i Analiza)
Następny artykułSobotni hit w LEC! Origen vs Fnatic (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.