Oczywiście trzeba wykorzystać bardzo wczesną ofertę na środowe mecze Ultraligi i szczerze mówiąc miałem pewne obawy czy w ogóle pojawi się oferta w STSie, ale jest i oczywiście postaramy się na tym zarobić. Dziś mogliśmy zobaczyć jedną z bardziej YOLO map w Ultralidze zapewne w tym sezonie i choć poziom nie był zbyt wysoki to sama mapa Devils.One na Pride naprawdę przyjemna do oglądania.

Jednak jak już musimy podsumować mapę to tutaj nie ma zmiłuj, bo Devils.One grało słabo i żeby nie Wysek pod inta to ta mapa powinna paść łupem PRIDE. Brakuje im wypracowanego late game, ale i mają podobny problem jak Piraci – podejmują bardzo mało agresywnych akcji i bardziej żerują na błędach przeciwników. Mają te fajne solo linie Czajka i Sinmivaka, ale to właściwie jest jedyny plus z tej całej sytuacji.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

K1CK dziś pokonało Illuminar Gaming. Choć byłem przekonany, że IHG wygra to trzeba przyznać, że ilość błędów Kikisa i spółki po prostu nie mogła pozwolić im na odniesienie tu zwycięstwa. K1CK o dziwo zagrało naprawdę solidną środkową i dobrą końcową fazę mapy, ale mimo wszystko gorzej manipulowali liniami i ta kultura gry w Ligę Legend jednak była niższa od IHG i w rewanżu jestem pewien, że powtórzę typ przeciw nim.

Mimo wszystko Delord zrobił świetną robotę i szczególnie początkowa faza gry w wykonaniu K1CK jest imponująca i tutaj trzeba doszukiwać się największych plusów co do tego pojedynku, bo jeśli K1CK we wczesnej fazie gry osiągnie przewagę to efektem kuli śnieżnej po prostu doprowadzą tę mapę do końca, bo tak pasywne Devils.One samo z siebie do tego pojedynku nie wróci, a i nawet drobne błędy ze strony K1CK mogą im tego nie zagwarantować. Do tego DV1 popełnia masę błędów, a rywale pokazali, że przeciw nim takowych nie można robić, bo ich doświadczenie jest wielkie i nawet jak wyglądają słabiej pod względem mechanicznym od rywali potrafią dzięki długoletniemu pobycie na scenie w łatwy sposób odwrócić losy mapy na swoją korzyść dlatego też dam tutaj śmiałe 90% na ich zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
K1CK Neosurf – Devils.one11.35STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPodsumowanie stycznia 2020!
Następny artykułCzas na show wątpliwej jakości! PRIDE vs AVEZ (Typ i analiza 05.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.