Jest kilka hitowych starć w chińskiej lidze LPL, ale żadne nie elektryzuje kibiców tak bardzo jak Royal Never Give Up vs Invictus Gaming. To już ich ligowe 'El Classico’ coś w stylu G2 Esports vs Fnatic w Europie i zawsze te pojedynki mają w sobie wiele smaczków. W tym spotkaniu bukmacherzy jako faworytów wskazali zespół RNG, lecz ja uważam, że to IG wyjdzie z tego spotkania zwycięsko.

Invictus Gaming to szalona ekipa w każdym calu. Po pokonaniu w kapitalnym stylu FunPlus Phoenix 2:1 nagle przegrali dwa spotkania na Team World Elite i Bilibili Gaming. Oczywiście wszędzie decydowała ich agresja. W spotkaniu na niepokonane FunPlus genialne i agresywne zagranie The Shy’a wygrało im grę, a potem już nie było tak kolorowo, ale taki styl uwielbia się oglądać. Teraz jednak narobili sobie kłopotów, bo niebezpiecznie zbliżyli się granicy wypadnięcia z Play Offów, a i już prawie na pewno rozpoczną je od pierwszej rundy, więc długa droga przed nimi.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Bardzo uważnie oglądałem ostatni pojedynek RNG z Top Esports w końcu podchodzili do niego z serią pięciu zwycięstw bez przegranej mapy. Jednak już w samym spotkaniu wyglądali naprawdę przeciętnie i żeby nie fart przy losowaniu smoków w drugiej mapie to oddaliby na niej naprawdę wielką przewagę i grę. Jednak w trzeciej mapie przegrali w pełni zasłużenie. Właśnie skończyło się spotkanie przeciwko Dominus Esports, gdzie byli murowanymi faworytami, a ujrzeliśmy trzy mapy.

Znów wszystko było na barkach Uziego. Mało tego Langx na trzeciej mapie oddał dwa solowe zabójstwa przeciwko Naturalowi. Wszyscy prócz dolnej alejki z Karsą na czele znów grają bezbarwnie, a skórę ratuje Uzi z Mingiem. Tu zagrają przeciwko drużynie, która posiada jedne z najmocniejszych solo linii na świecie The Shyia i Rookiego. Jeśli Jackeylove i Baolan utrzymają się w miarę równo na linii to według mnie IG stać tutaj nawet na 2:0. Jednak bezpiecznie zagram zwycięstwo z prognozą 65% i +1.5 mapy z prognozą 85%.

MeczTypKursBukmacher
Royal Never Give Up – Invictus Gaming2 (+1.5)1.57STS
Royal Never Give Up – Invictus Gaming22.70STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit ósmego tygodnia LEC! Splyce vs Origen (Typ i analiza)
Następny artykułMecz ostatniej szansy! Kingzone DragonX vs Jin Air Green Wings (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.