Będzie to nowa formuła rozgrywania tego eventu. Do LCK, LPL i LMS doszło VCS i Ci ostatni mogli wystawić po dwie ekipy, gdy Chiny i Korea mają aż po cztery drużyny. Turniej rozgrywany jest w Korei, ale według mnie minimalnymi faworytami są zawodnicy z Chin, którzy przyjeżdżają tutaj w bardzo mocnym składzie.

Choć w tym meczu widzę zdecydowany punkt w stronę Korei. Griffin powinno takowych zdobyć naprawdę sporo i obecnie są pierwszą siłą LCK, więc oczekiwania wobec ich są naprawdę duże. W Korei notują win streak pięciu zwycięstw w tym nie tracąc nawet mapy, a i latem zmierzyli się już ze wszystkimi reprezentantami Rift Rivals z Korei i mają 3-0 w spotkaniach i 6-0 w mapach.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

JD Gaming również przyjeżdża tu w niezłej formie. Po falstarcie letniego splitu, gdzie zaczęli od 0-3 wyszli już na 3-3 po drodze pokonując Invictus Gaming, czy też Suning. Forma Flawlessa, czy LvMao poszła w górę i są pewniakami do awansu do Play Offów w LPL, a i tu parę punktów powinni ugrać.

Jednak nie w tym spotkaniu. Jeśli nie wyrobią sobie sporej przewagi w wczesnym etapie gry to Griffin potem ich zniszczy. Zawodnicy z Korei są lepsi na liniach, dużo lepiej farmią, a i praktycznie nie robią błędów w pozycjonowanym i zdobywają przewagę bez żadnego ryzyka. Myślę, że JD jest tu skazane na pożarcie i tylko jakieś wielkie błędy Griffin mogłyby to zmienić. Szanse tego typu oceniam na 85%.

MeczTypKursBukmacher
Griffin – JD Gaming11.32iForbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułŚwietny dzień w Ultralidze! Pride vs Avez (Typ i Analiza)
Następny artykułHit pierwszego dnia Rift Rivals! Kingzone DragonX vs FunPlus Phoenix (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.