Choć to pojedynek dopiero z wtorku to jednak już warto w niego 'zainwestować’, bo kursy na te spotkanie są naprawdę fajne, a ja wcale nie uważam, że MAD ma aż tak wysokie szanse na wygranie z LDLC jak sugerują to bukmacherzy. W ogóle uważam zespół z Francji jako potencjalnego finalistę.

MAD już w EU Masters widzieliśmy, bo przebijali się przez Play Iny i przeszli sporą metamorfozę. Pierwszego dnia zaliczyli 0-3, ale od tamtej pory nie przegrali nawet jednej mapy i w Play Offach do głównej drabinki ograli Devils.one 2:0. Był to raczej zasłużony wynik i awans, ale sama gra jednych i drugich na kolana rzucić nie mogła, a tu poprzeczka idzie bardzo wysoko w górę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

LDLC to przy Rogue jedna z głównych ekip do wygrania całego EU Masters. Francuzi prowadzeni przez legendarnego wspierającego Fnatic Yellowstara mają w swoim składzie trzech zawodników z doświadczeniem z LCS, a są nimi leśnik Djoko, zawodnik środkowej alei Eika i wspierający Steelback. Do tego jedyny Koreańczyk Hirit i utalentowany strzelający Comp.

MAD może i awansowało do głównej drabinki, ale niczym wielkim mnie nie zachwyciło, a według mnie bukmacherzy sugerują się tym, że sama organizacja na scenie europejskiej jest dość znana i już za to kursy są przewartościowane. LDLC swoją grupę powinno wygrać w cuglach i na pewno cieszą się z tego losowania. Na zwycięstwo w tym meczu dam mocne 85%.

MeczTypKursBukmacher
MAD Lions – LDLC21.40STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMały finał w LEC! Origen vs Fnatic (Typy i Analiza)
Następny artykułNajciekawsze środowe spotkanie! Fnatic Rising vs Rogue (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.