Legalny bukmacher STS nawiązał współpracę z Devils.one, organizacją esportową, ze składem dawnego Team Kinguin. Devils.one jako jedyny polski zespół CS:GO zaprezentuje się podczas 9. sezonu rozgrywek ESL Pro League – najbardziej prestiżowej ligi CS:GO na świecie. Umowa obowiązuje do lutego, 2020 roku. Jest ona elementem strategii STS, zakładającej regularne wzmacnianie obecności w segmencie esportu.

STS nawiązał współpracę z Devils.one
STS nawiązał współpracę z Devils.one

Zakłady bukmacherskie STS stawiają na e-sport

„Zakłady bukmacherskie STS od lat wyznacza trendy na polskim rynku gier wzajemnych. Stąd jako pierwszy bukmacher w kraju zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty zakłady e-sportowe oraz transmisje tych wydarzeń w STS TV. Wiedzieliśmy, że to perspektywiczny segment dla naszej działalności. Umocniło to naszą wiodącą pozycję na tym rynku, gdyż obecnie STS jest najbardziej rozpoznawalną firmą bukmacherską wśród odbiorców esportowych w Polsce – z przeszło 75% wskazań badanych, co znacząco dystansuje pozostałe podmioty. Ponadto z roku na rok e-sport odpowiada za coraz większą część naszych przychodów, znajdując się wśród najpopularniejszych dyscyplin wśród naszych graczy. W 2018 roku odnotowaliśmy w tym segmencie blisko trzycyfrowy wzrost obrotów rok do roku” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Umowa sponsorska daje STS status oficjalnego bukmachera Devils.one. Logotyp bukmachera zostanie umieszczony na strojach drużynowych. Ponadto branding STS znajdzie się na koszulkach zawodników w czasie transmisji rozgrywek, a także w kanałach komunikacji devils.one – w tym na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

„To, że już w dniu startu nowej organizacji podpisujemy umowę sponsorską z STS to duży sukces. Chcemy działać nieszablonowo, inaczej niż konkurencja i wierzymy, że pierwszą firmą, która na tym zyska będzie właśnie STS. Ta umowa to potwierdzenie, że nasza wizja jest atrakcyjna i wiarygodna dla partnerów biznesowych” – mówi Maciej Sawicki, CEO devils.one.

Devils.one to jedna z najlepszych polskich drużyn CS:GO, która powstała w miejsce dawnego Team Kinguin. W obecnym sezonie zespół rywalizować będzie na międzynarodowej arenie z najlepszymi teamami CS:GO m.in. podczas ESL Pro League najbardziej prestiżowych rozgrywek ligowych w CS:GO na świecie.

W obszarze gamingu STS nieustannie zwiększa skalę działalności i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy. Od czterech lat aktywnie wspieramy zawodników

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWracają karabiny! Legend Stage w CS:GO IEM Katowice Major. MiBR vs Cloud9 (Typy i analiza)
Następny artykułForbet zmniejsza ryzyko na E-Sport
Legalni bukmacherzy online, promocje i bonusy za darmo od najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych. Typy bukmacherskie i analizy esportowe za darmo.