Bukmacher STS oferuje graczom promocję „Mobilny bonus 25 PLN”. Wystarczy jedynie pobrać aplikację mobilną wspomnianego operatora, aby otrzymać darmowe środki i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus bez depozytu STS 2020

Bonus bez depozytu STS 2020

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie posiadał aplikacji mobilnej wspomnianego operatora.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Gracze z tej promocji mogą skorzystać najpóźniej do 31 grudnia do godz. 23:59.

Krok pierwszy w ramach tej akcji jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera STS.pl. Następnie trzeba ją zainstalować na swoim telefonie lub tablecie. Cały ten proces jest bardzo prosty i żadnemu użytkownikowi nie sprawi on żadnych problemów.

betfan kod promocyjny na bonus

Pozostaje już następnie graczom zalogowanie się na swoje konto STS online poprzez aplikację mobilną i wyrażenie chęci odebrania vouchera. Dokonać tego można jedynie w sekcji „Akcje i bonusy” w bocznym menu aplikacji.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma i to za darmo voucher o wartości 25 PLN.

Aktualny kod promocyjny 2020 u bukmachera STS

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji na stronie bukmachera STS i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma za darmo freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze fakt, że typerzy nie muszą dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Poza tym to nie wszystko! Gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu w zamian potrzyma darmowe środki równowartości wpłaty. Maksymalna kwota jaka trafi na konto typera to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na grupę C Demacia Cup! Oh My God vs Young Miracles (Typ i analiza)
Następny artykułSylwester z Virtualbet! DragonX vs Damwon Gaming (Typ i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.