Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim typerom za obstawienie meczy. Wszyscy gracze za typowanie meczy co tydzień mogą otrzymać nawet 50 PLN.

Pewne 50 PLN za przegrane kupony w STS.

Pewne 50 PLN za przegrane kupony w STS.

Nie da sie ukryć, ze duży atut akcji „Tygodniowy Cashback” jest taki, że dopuszczone są wszystkie zdarzenia, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A na pewno jest co typować. Tym bardziej, że rozpoczynamy nowy sezon tenisowy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typer, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi sie do niej zajestrować na stronie www.STS.pl. Poza tym akcja „Tygodniowy Cashback” składa się z okresów rozliczeniowych, gdzie każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Bonus co tydzień do 50 PLN dla graczy

W ramach wspomnianej akcji promocyjnej dopuszczone są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się dwa dowolne zdarzenia. W dodatku mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo.

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrany kupony i dokona zwrotu 20% tej wartości. Podczas każdego tygodnia wszyscy typerzy mają prawo otrzymać nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Polski bukmacher STS online oferuje wszystkich graczom limitowaną ofertę powitalną, w której po wpisaniu hasła promocyjnego –> BETONLINE będzie można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez depozytu
  • premię równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN.

Każdy nowy typer obstawienie u bukmachera STS może rozpocząć od łącznego bonusu o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPewne typy z Esportu z Pro League – 1 lutego. Darmowe pewniaki
Następny artykułTypy bukmacherskie z Esportu – 12 lutego. Pewniaki za darmo.
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.