Bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom, którzy dokonują zawarcia kuponów na sporty wirtualne. Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego od poniedziałku do niedzieli wspomniany operator zwróci Ci połowę stawki za trzy pierwsze przegrane kupony w obrębie sportów wirtualnych.

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty u tego operatora. Promocja trwa od każdego poniedziałku do niedzieli. Podczas to, której, bukmacher dokona zwrotu za trzy pierwsze przegrane kupony.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego można otrzymać tylko jeden bonus, który trafi on maksymalnie po 48 godzinach od momentu zakończenia tygodnia.

freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Ponieważ wystarczy, że na kuponie będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych i to automatycznie sprawia, że dany kupo bierze udział w tej akcji.

Stawka kuponu u bukmachera STS jest dowolna. Lecz środki, za które został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Granie freebetami bądź innymi środkami sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić, jeżeli spełnimy następujące warunki:

  • dokonamy trzykrotnego obrotu, otrzymaną wartością
  • w obrocie biorą jedynie kupony wygrane
  • kurs kuponu musi wynieść minimum 1.91

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni tydzień LEC! SK Gaming vs Rogue (Typ i Analiza)
Następny artykułW Korei ten tydzień powinien stać pod znakiem 2:0, Kingzone DragonX vs Jin Air Green Wings (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.