Na koniec czwartego tygodnia rozgrywek NA LCS zdecydowanie najrówniejszym pojedynkiem wydaje się mecz FlyQuest z Clutch Gaming. Osobiście trochę zaczynam tracić wiarę w CG, które raz po raz mnie zawodzi swoimi słabymi występami i te statystyki 2-5 mówią same za siebie. Wciąż w nie najwyższej dyspozycji jest Huni i to bardzo duży problem dla całego zespołu.

Koreańczyk gra zbyt agresywnie przez co często ginie w głupi sposób, a drużyna traci tempo w rozgrywce. Dla mojego betu to nie problem, bo ja te zabójstwa wręcz chce zbierać. Same CG przed ty weekendem notowało 52 zabójstw i 83 śmierci, a więc idealnie… 22.5 zabójstw w meczach CG padało.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FlyQuest aż tak 'krwawe’ nie jest i do tej pory w ich spotkaniach łącznie było 123 zabójstw, a więc notują średnią 20.5 killi w meczu. Pierwszego dnia czwartego weekendu obie drużyny zagrały underowo, a więc czemu tu miałby paść over?

Spotkania obu ekip trwają średnio 37.8 minuty, a więc to dość długie rozgrywki i w te 38 minut może pojawić się sporo walk drużynowych, których żadna ze stron nie unika. Po drugie wczoraj na górnej alei pokazały się kolejne agresywne picki typu Riven i Huni na pewno taki wybór na porannym treningu testował taką opcję. Po trzecie częste błędy ww. toplanera, które kończą się losowymi śmierciami o czym wspominałem wcześniej. Po czwarte CG jeśli chce wygrać musi być dużo bardziej aktywne na początku rozgrywki. Wszystko to według mnie złoży się na naprawdę 'krwawe widowisko’ i moja prognoza na ten typ to 7/10.

MeczTypKursBukmacher
FlyQuest – Clutch GamingOver 22.5 zabójstw1.83STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejna seria eliminacyjna w IEM Katowice Major! Cloud9 vs Winstrike (Typy i analiza)
Następny artykułWraca Ultraliga! Na start najciekawsze spotkanie pierwszego dnia EPC vs PRIDE (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.