Pierwszego dnia świąt o godzinie 9:00 można zasiadać do świątecznego śniadania, ale ci co śniadań nie jedzą, lub jedzą je później ewentualnie typują nie oglądając spotkań mogą w tym czasie zarabiać naprawdę fajne pieniądze, bo kursy jakie zaproponowała nam Fortuna na te spotkanie to dość spore nieporozumienie i w tym spotkaniu wręcz murowanym faworytem musi być zespół Gen.G, a dla CG to pierwszy tak 'wielki’ turniej w historii organizacji.

CG Busan Ascension to jedyny beniaminek, ale ligi CK, czyli jedne poziom rozgrywkowy niżej. Ekipa jest praktycznie anonimowa, na górnej alejce gra Slugger, który grał tylko w jeszcze bardziej anonimowym Dolcoco, w lesie Sangyu i to jego pierwsza ekipa, na środkowej alejce Scarlet i to również jego pierwsza drużyna, zaś dolną aleję tworzy duet Shark&Execute i to również ich pierwsza ekipa.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jak ekipa bez żadnego doświadczenia w graniu na takim poziomie ma przeciwstawić jednym z faworytów tego turnieju, ale i Spring Splitu w LCK. Gen.G postawiło na praktycznie jeden roster i pożegnało aż ośmiu zawodników (Asper, Rich, Kuzan, Fly, SeongHwan, Peanut, Roach i CuVee). Oczywiście kilka wielkich nazwisk, ale transfery do organizacji to absolutna topka, bo do Gen.G dołączyli Rascal, Clid, Bdd i Kellin. Jak takiej formacji nie będzie w top 3 koreańskiej lidzie to trzeba będzie chyba rozwiązać tę organizację.

Nawet kompletni laicy z Ligi Legend doskonale pamiętają jak dobrym leśnikiem w SK Telecom T1 był Clid, ale i pod koniec sezonu zarówno Rascal jak i Bdd wchodzili na naprawdę wysokie obroty. Skład mają na murowane top 3, a może nawet wygranie Spring Splitu i wyjazd na MSI, a przyjdzie im się zmierzyć z totalnymi debiutantami, którzy grę drużynową i makro po mapie widzieli jedynie w jakiś podrzędnych turniejach. Według mnie tutaj na 95% będzie 2:0 i nawet nie wiem jak mocno musieliby strollować by przegrać chociażby mapę.

MeczTypKursBukmacher
Gen.G – CG Busan Ascension2:01.43eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejny zespół z LCK powinien dać lekcję ekipie z CK. Hanwha Life Esports vs ESC Ever (typ i analiza)
Następny artykułJuż dziś w nocy startuje Demacia Cup! FunPlus Phoenix vs Lingan E-Sport (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.