Już dziś z wysokim prawdopodobieństwem możemy poznać zwycięzcę fazy zasadniczej spring splitu, ewentualnie zapowiedź niesamowitych emocji na ostatnie dwa weekendy rywalizacji w LEC. Nie mogę się doczekać na samą myśl o tym jak patch 10.4 pasuje obu ekipom i są w wysokiej formie co oznaczać może tylko jedno. Dzisiaj będziemy świadkami wielkiego show i Ligi Legend na najwyższym światowym poziomie.

Fnatic po niemrawym początku ligi, gdzie w cztery weekendy zanotowali zaledwie 5-3 od pewnego czasu weszli na wyższy poziom i obecnie mają najwyższy win streak w lidze, bo notują pięć wygranych z rzędu. W świetnej formie jak zwykle jest Rekkles do tego Bwipo na górnej alejce zaczął grać swoje i nawet te dziwne picki typu Singed zaczęły mu świetnie wychodzić i mają świetną kontrolę ze środka, bo Nemesis choć wykonuje tę czarną robotę to mimo wszystko jest takim cichym bohaterem Fnatic.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak przychodzą spotkania z G2 Esports i Fnatic zaczyna się dusić. Ostatnim czasem G2 wygrywa te spotkania samym podejściem mentalnym, bo wchodzą do gry rozluźnieni nawet z jakimś trash talkiem na rifcie, kiedy Fnatic jest spięte jak plandeka na żuku. Wczoraj kapitalna synergia na linii Jankos – Perkz ten słynny 'Jerkz’ wyszedł niesamowicie i dwa kopniaki Jankosa w kierunku Perkza to wręcz mistrzowskie zagrania. Nie obyło się zbyt agresywnych zagrań, ale to jest coś za co kocha się G2 Esports.

Mimo wszystko choć wychodzą 'lajtowo’ w spotkaniach na Fnatic to jedna widać, że chcą ich upokorzyć, ale i wygrywać pewnie. W pierwszym spotkaniu nie mieliśmy wiele emocji, bo G2 dość szybko osiągnęło przewagę i nie oddali jej przez całą prawie 32 minutową mapę. Popełnili tylko jeden błąd co jak na nich jest naprawdę świetnym wynikiem i wszyscy byli bardzo skupieni widać, że to dla nich priorytetowe spotkania. Według mnie scenariusz będzie dość podobny i Fnatic znów pęknie już we wczesnej fazie gry. Jednak mimo wszystko bardzo mocno szanujące rywala G2 Esports nie wskoczy na nich jak na każdy inny zespół tylko będą ich metodycznie 'podgryzać’ i forsować walki, a że Fnatic walczyć lubi to powinno się to skończyć overem 29.5 zabójstw na 75% i minimum pięcioma smokami na 85%.

MeczTypKursBukmacher
Fnatic – G2 Esportsover 4.5 smoków1.52iForbet
Fnatic – G2 Esportsover 29.5 zabójstw1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWraca kącik z zawodnikami. Dziś trójka z trzech różnych spotkań LEC (Typy i analiza 06.03.2020)
Następny artykułPodsumowanie Luty 2020!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.