We wtorek sypnęło niespodziankami i jeśli ktoś lubi grać underdogi to mógł zarobić naprawdę dużo pieniędzy m.in dość niespodziewane zwycięstwa odnieśli zarówno zawodnicy Pride jak i Avez. Ci pierwsi pokonali devils.one, zaś drudzy wygrali z Illuminar Gaming i była to ich pierwsza wygrana w tym sezonie.

Jednak by sprowadzić wszystkich na ziemię to wczoraj wydarzył się prawdziwy ‚dzień trolla’. IHG zagrało sobie wesołą kompozycję, w której Puki Style poszedł na mida, zaś Kashtelan zagrał na pozycji strzelającego, ale wybierając do tego Yasuo, a więc w sumie również typowego midlanera.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Pride zaś wygrało z drugim składem devils.one, ale trzeba przyznać, że już mieli okazję z nimi zagrać i przegrywali dwukrotnie, a były to bardzo jednostronne pojedynki. Chyba jednak presja Ultraligi zjadła Sinmivaka i spółkę, bo popełnili masę missplayów. Trzeba również pochwalić Pride, bo te błędy wykorzystali.

Czy wczorajszymi spotkaniami można się sugerować? Według mnie nie bardzo. Choć to na pewno Pride miało cięższą przeprawę i zaprezentowali się naprawdę nieźle. Widać, że ten skład się dociera i grają z każdą mapą lepiej, a u Avez? Już trzeci midlaner po Dawidsonku i Grk teraz gra tam bucu co na pewno nie pomaga w złapaniu synergii. Według mnie Pride złapało dobrą formę i tutaj na 90% to potwierdzi.

MeczTypKursBukmacher
Pride – Avez11.32STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

betfan kod promocyjny