Już dziś poznamy cały półfinałowy skład KeSpa Cup i trzeba przyznać, że dzisiejsze spotkania to już pojedynki absolutnego LCK, a więc bez względu na typy warto obejrzeć te spotkania. Jednak patrząc na kursy postanowiłem zagrać jeden typ do spotkania DragonX z Damwon Gaming, a dla tych drugich będzie to debiut w KeSpa Cup ponieważ byli rozstawieni dopiero od ćwierćfinałów (ze względu na top 4 w LCK w Summer Splicie).

Damwon Gaming to jedna z nielicznych ekip, która praktycznie nie uczestniczyła w tegorocznym okienku transferowym. Ich jedyną zmianą jest dołączenie Flame na górną alejkę, ale chyba nikt nie wierzy w to, że mógłby on wygryźć z topa Nuguriego. Wracając do zmian to niestety te w samej grze nie są po myśli Nuguriego, bo usunięto runę Kleptomancja, a ten zawodnik praktycznie w każdej sytuacji jej używał i nawet mówiono o nim 'Król klepto’. Będzie musiał mocno zmienić swój styl gry na górnej alejce.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dużo ciekawiej w przerwie między splitami dzieje się w DragonX, które mocno skorzystało na 'rozpadzie’ Griffin i udało się wyciągnąć Dorana na górną alejkę, ale i Chovego na środek. Nie ma co się oszukiwać to był najgorętszy transfer tej zimy przebijający nawet przejście Clida do Gen.G. Sam Chovy udowodnił już czemu jest nazywany jednym z najlepszych midlanerów na świecie i widać, że będzie niezwykłym wzmocnieniem tego niewątpliwie ciekawego składu.

Gdy widzę aż tak wielkie faworyzowanie Damwon Gaming to żal nie zagrać +1.5 mapy na DragonX. Po pierwsze ten turniej to nie mistrzostwa świata i widać, że wiele drużyn podchodzi do niego w sposób bardzo luzacki. Po drugie to fajny sprawdzian na rozpoznanie obecnej mety i zmian na Summoners Rifcie i można poćwiczyć jakieś dziwne split pushe, czy yolo kompozycje. Oczywiście dotyczy to obu ekip, ale tutaj z pomocą przychodzi Chovy, który potrafi grać tymi wszystkimi dziwnymi postaciami i w ostatnim pojedynku pokazał naprawdę fantastycznego Ornna, czy Galio. Myślę, że jedną mapkę pociągnie nawet solo i na ten typ daję 80% szans oraz życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy!

MeczTypKursBukmacher
DragonX – Damwon Gaming1 (+1.5 map)1.60STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSTS: Voucher mobilny 25 PLN za darmo
Następny artykułZaczynamy 2020 rok! Sandbox Gaming vs T1 (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.