Zostało już tylko, albo aż po osiem spotkań w LEC do fazy Play-Off i każde spotkanie może okazać się szalenie ważne w kontekście rozstawień, albo nawet i samego awansu do Play-Off. Mecz G2 Esports vs FC Schalke 04 może przybliżyć tych pierwszych do zajęcia pierwszego miejsca w fazie grupowej Spring Splitu.

W ostatnim tygodniu kubeł zimnej wody na głowy zawodników G2 Esports. Ewidentnie nonszalancka kompozycja przeciw fajnie zorganizowanemu Origen i pierwsza porażka w lidze. Statystyki 9-1 wciąż są świetne, ale to sygnał ostrzegawczy dla drużyny, która poczuła się za pewnie i zaczęła bawić się w solo kolejkę zamiast prawdziwą Ligę Legend.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak więcej problemów jest w obozie rywala. Słaba gra przeciwko Vitality i zdecydowana porażka w tamtym tygodniu, ale i dwa tygodnie temu słabiutko na Origen i również zasłużona porażka. Widać, że forma całego zespołu jest dużo gorsza niż w weekendach 1-3 i loty obniżyli szczególnie na solo liniach Odoamne i Abbedagge, a nie jest to komfortowa sytuacja, bo przecież trzeba ustać na Wundera i Capsa.

Jako, że jest to już runda rewanżowa, to mamy jakiś materiał do analizy. W pierwszym spotkaniu górą oczywiście było G2 Esports, a sama mapa trwała krótko, bo zaledwie 24 minuty. Spotkanie bez żadnej historii, bo wszystkie linie przegrały swoje matchupy, a same G2 wyglądało niebo lepiej. Spotkanie odbyło się w pierwszych 3 weekendach kiedy to Schalke 04 wygrało pięć spotkań i przegrało tylko z G2 Esports. Myślę, że ten mecz będzie podobny tym bardziej, że G2 nie może pozwolić sobie już na jakieś zabawy, a ostatnia porażka na pewno da im dodatkową motywację. Dam tutaj bardzo mocne 8.5/10 na ten typ.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – FC Schalke 0411.46TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWyżej nie będzie! Sandbox Gaming vs Kingzone DragonX (23.02.2019 Typ i analiza)
Następny artykułWracają karabiny! Legend Stage w CS:GO IEM Katowice Major. MiBR vs Cloud9 (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.