Czwarty weekend pod względem emocji może przebić trzy poprzednie

Niesamowicie ciekawie wygląda czwarty weekend z League of Legends European Championship, ale my skupimy się głównie na zarobku, a nie na samym widowisku.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Na start zaznaczę, że gramy wciąż na patchu 9.2, a jest to bardzo ważne, bo nowa aktualizacja, która na serwery wyszła dzisiaj w nocy zmieni w obecnej mecie bardzo dużo, ale póki gramy na starej wersji to trzeba korzystać.

Choć w tabeli drużyny te praktycznie z sobą sąsiadują to jednak w mechanice gry dzieli je przepaść. Misfits jak na taki 'dream team’ słabo rozpoczęło Spring Split, ale jest to spowodowane głównie słabszą synergią w meczach, w których są do tyłu i raz popełnili bardzo duży błąd już w samej fazie wyboru postaci. Jednak w normalnych warunkach jest to drużyna, która do 15 minuty gry ma już nad rywalem ponad 3k złota przewagi (najlepszy wynik w lidze) i mają w zwyczaju dominację na Summoners Rift od pierwszej minuty do końca.

Splyce nie wygląda tak efektownie, szczególnie po trzecim tygodniu, w którym przegrali z FC Schalke 04 oraz G2 Esports, czyli według mnie ekipami, które powalczą o top 3 (razem z Misfits), mało tego bardzo mocno zgasł Humanoid i to jest spory problem, bo tutaj zagra na Febivena, a więc gościa, który obecnie ma 4 KDA w lidze, a w doświadczeniu biję na głowę czeskiego zawodnika środkowej alei.

Dużym problemem jest również fakt, że Maxlore jest aktywniejszym leśnikiem od swojego oponenta Xerxego, a więc prawdopodobnie Humanoid zostanie skazany sam na siebie, a może nawet na walkę z dwoma przeciwnikami. Kolejnym minusem jest to, że na dolnej alei wcale nie jest lepiej, bo Hans Sama i Gorilla mechanicznie górują nad Kobbe i Norskerenem.

Nie pomoże tutaj nawet niebieska strona, po której zagrają zawodnicy Splyce, tydzień temu na patchu 9.2 na 10 gier w LEC był idealny remis 5 wygranych po niebieskiej stronie oraz 5 po czerwonej, a głównie wygrywały dużo silniejsze zespoły.

Wszystko to skłania mnie do postawienia Misfits, a najlepszą opcją jest zagranie tego zakładu w Etoto po kursie @1.51 prognoza na ten zakład to mocne 8/10

MeczTypKursBukmacher
Splyce – Misfits21.51Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPromocja od Etoto na ligi polskie w piłce nożnej
Następny artykułFC Schalke O4 vs Origen 09.02.2019 r. (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.