Albo ja oszalałem, albo oszaleli oddsmakerzy wystawiając kursy rzędu @4.20 na zespół Devils.one. Sugerowanie się samą tabelą w tym momencie nie ma najmniejszego sensu, bo D1 tydzień temu wystawiło kompletnie inny skład, który zrobił 0-2 i dość mocno skomplikował sytuację grupową D1, ale teraz wraca pierwszy roster.

To oznacza, że spotkanie się wyrówna, ba może nawet minimalnym faworytem tego meczu będzie Devils.one? Oczywiście trzeba 'oddać cesarzowi co cesarskie’, bo Selfie gra wyśmienity split i niepodzielnie króluje w KDA ligi z wynikiem 15.6, ale za jego plecami jest 'Polski Chovy’ Matisław, który ma KDA rzędu 11 i jego zadaniem będzie neutralizacja Selfiego.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Reszta alejek powinna mieć się naprawdę dobrze! Chociaż HeaQ & Raxxo w KDA wyglądają naprawdę dobrze to ich gra szczególnie w początkowej fazie meczu nie jest imponująca i jakieś agresywne wybory dla Luckera i Erdote mogą przynieść tutaj sukcesy. Do tego Tobiasz 'Agresivoo’ Ciba jest już całkiem zdrowy i to może być największe wzmocnienie zespołu.

Chociaż Finn z Rogue spisuje się naprawdę dobrze to Tobiasza stać na wielkie rzeczy i wszyscy eksperci mówią jednym głosem, że jak któryś z Polaków zasługuje na grę w LEC jest to właśnie Agresivoo. Byle tylko Cinkrof nie odpalił jakiejś 'honorówki’ na Behave w lesie i ten pojedynek zapowiada się niezwykle równo. Ba! Jestem w stanie powiedzieć, że jest to 55-45 w stronę D1. Po takim kursie? Warto zaryzykować!

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – Rogue Esports Club14.20STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPierwszy z wtorkowych hitów! Illuminar Gaming vs Pride (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzowie Rift Rivals wracają do rywalizacji w LCK! KT Rolster vs Kingzone DragonX (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.