Myślę, że to jedno z trudniejszych do typowania 1×2 spotkań siódmego tygodnia rozgrywek LEC, a sam wynik spotkania może szczególnie dla Misfits być niezwykle ważny w kontekście walki o awans do Play Offów, ale i Origen w ostatnim czasie musi dość mocno o nie drżeć, bo niebezpiecznie zbliżyli się do siódmej pozycji.

Origen ostatnio gra bardzo słabo i niewyraziście. Kiedyś bardzo mocno opierali się na Nukeduck’u, ale teraz on jest w gorszej formie, bo takimi postaciami jak Corki zazwyczaj radził sobie dobrze. Kiedy on jest bez formy odbija się to na grze całego zespołu i jest to niezwykle widoczne na mapie. Do tego Kold nie wybiera dobrych ścieżek w lesie, a Alphari ma mocne wahania formy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Co do wahań formy to prawdziwymi ekspertami w tej kwestii są zawodnicy Misfits, a głównie Lider. Po genialnym spotkaniu na Fnatic, gdzie mecz skończył z wynikiem 12/3/7 już następnego dnia kompletnie zawiódł na exceL eSports i mecz zakończył z 3/7/0 mimo, że to on zdobył pierwszą krew, ale co go cechuje? Ten chłopak nigdy się nie poddaje.

Nie ważne czy zrobi 12/3, czy też 3/7 on non stop próbuje, próbuje i jeszcze raz próbuje. Bardzo swoim zachowaniem przypomina Capsa, a wiemy w jakim punkcie kariery jest obecnie Caps. Liderowi nie brakuje mechanik, a trochę wyważenia lub lepszego zespołu. Jednak do grania overów w Ligę Legend to prawdziwy skarb, bo jest praktycznie pewne, że ten chłopak będzie grał agresywnie. Nowe Misfits, a raczej ich akademia w LEC jeszcze nie zeszła poniżej 23 zabójstw i dziś podtrzymają tę passę i na over 23.5 zabójstw dam 75% prognozę.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – OrigenOver 23.5 zabójstw1.80LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułIdzie pogrom! Jin Air Green Wings vs Gen.G (Typ i analiza)
Następny artykułKolejny tydzień z LCK! SK Telecom T1 vs Hanwha Life Esports (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.