Ostatni tydzień rundy zasadniczej w Ultralidze może dostarczyć nam naprawdę wiele niespodziewanych rozstrzygnięć. Jednym z takich spotkań, w którym doszukałem się możliwej niespodzianki jest pojedynek Rogue na Illuminar Gaming, w którym czysto esportowo dałbym 70-30 w stronę Rogue (co i tak już daje value na IHG), ale są również inne czynniki.

Sporo zawodników Rogue, czy ich akademii grało kiedyś w Illuminar Gaming (Ibo, Woolite czy Behave), do tego Vander bardzo dobrze zna się z Veggim z czasów KMT, a i również przyjaźni się z Selfie. Wiadomo, że czasem sentyment do swoich starych zespołów wraca i jakoś się chce pomóc, a przecież Rogue już wygrało fazę grupową i zamelduje się w półfinale rozgrywek.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mogą mieć ogromny wpływ na 'wybór’ drugiego półfinalisty, z którym zagrają o awans do wielkiego finału oraz rozdać 'dodatkowe punkty’ w postaci przegranej mapy albo dla IHG, albo dla D1. W dodatku mogą przećwiczyć różne warianty rozgrywki, a G2 pokazuje, że obecna meta jest tak obszerna, że warto sprawdzić pewne warianty już w trybie meczowym.

Jeśli pickną jakąś Annie na topa i nie wyjdzie to nikt im głowy nie urwie. Mają furtkę do testowania pewnych rozwiązań i prawdopodobnie z niej skorzystają. IHG zaś gra mocno w kratkę i po genialnym piątym tygodniu w szóstym skończyli z wynikiem 0-2 reguła wypada na kolejny tydzień, ale na tym oczywiście opierać się nie możemy. Jednak sami zawodnicy są bardzo mocno zdenerwowani na dyspozycję z szóstego tygodnia i mocno trenowali cały tydzień. Mają szanse na drugie miejsce i wielką motywację podsumowując według mnie to oni są tutaj faworytem i daję na ich zwycięstwo 60% szans.

MeczTypKursBukmacher
Rogue Esports Club – Illuminar Gaming24.30STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni weekend Ultraligi! Devils.one vs Piratesports (Typ i Analiza)
Następny artykułZakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan na start
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.