Niezwykle interesujący, ale i ważny tydzień w europejskich rozgrywkach LEC i to praktycznie dla wszystkich ekip. Zaczniemy od ostatniego spotkania piątkowej rywalizacji, a dzień ten będą zamykać drużyny Origen i Fnatic, a więc obecnie czwarte i ósme miejsce w tabeli.

Jeśli kogoś można naprawdę pochwalić na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni to jest to zespół Origen. Podopieczni Guihoto złapali naprawdę dobrą formę i po fatalnym starcie 1-4 wyszli na 6-4 i czwartą pozycję w tabeli Spring Splitu. Na pewno na uwagę zasługują wygrane z FC Schalke 04 i niepokonanym do tamtego spotkania G2 Esports, ale i ich sprytne kompozycje, które grane na zmianę pod Nukeducka, lub Patrika przynoszą zamierzony efekt.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Martwi na pewno to, że tylko Mithy gra solo kolejki, a reszta drużyny nie była widziana na Summoners Rifcie od bardzo długiego czasu, ale może uważają, że w taki sposób nie zgubią formy? Z kolei zawodnicy Fnatic praktycznie nie odchodzą od komputerów. Prócz treningów drużynowych w ostatnie dwa dni rozegrali ponad 50 solo kolejek i widać, że ta drużyna chce wejść na właściwe tory.

Według mnie jeśli Fnatic mądrze przejdzie przez fazę picków i banów i w pierwszej rotacji wyrzuci Yasuo, Urgota i Karthusa mocno ograniczą drużynowe kompozycje zespołu Origen. Do tego czerwona zwykle słabsza strona dla zespołu Fnatic będzie zbawienna, bo to oni będą mogli skontrować Nukeducke, a nie na odwrót, a jak wiadomo ten zawodnik uwielbia czuć się komfortowo. Z kolei po Fnatic będziemy mogli spodziewać się ułożenia dość bezpiecznej strategii by Rekkles mógł się wyfarmić i myślę, że ze skontrowanym midem i spokojnie oraz bezpiecznie farmiącym Rekklesem bez większych problemów utrzymają dodatni handicap na zabójstwa, na który to typ moja prognoza to 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Origen – Fnatic2 (+5.5 zabójstw)1.80STS

Spotkanie będzie można obejrzeć na https://www.twitch.tv/riotgames


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPółmetek Spring Splitu w LCS NA! OpTic Gaming vs 100 Thieves (Typ i analiza)
Następny artykułZażarta walka o wicelidera LEC. Splyce vs Team Vitality (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.