Jest to bardzo interesujące i ważne spotkanie w kontekście walki o Play Offy i tu zdecydowanie większy komfort ma drużyna Origen, która powinna bić się o czołowe lokaty. Z kolei w Rogue jest bardzo nerwowo po czterech porażkach z rzędu i oczywistym jest to, że nie mogę być wielkim fanem takich nerwowych ruchów.

Pierwszą 'ofiarą’ został Woolite, którego zdegradowano do gry w Ultralidze, a do głównego rosteru wrócił HeaQ. Kompletnie nie rozumiem tej zmiany, bo Paweł Pruski nie grał jakoś tragicznie, a HeaQ w Ultralidze wcale aż tak mocno nie zachwycał i już w pierwszej grze przegrał fazę liniowania najlepszym strzelającym na wczesny etap gry – Lucianem.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Origen w tym tygodniu do 'tematu’ podeszło zdecydowanie zbyt rozkojarzone. Owszem exceL eSports i Rogue to nie jest zestaw, którego trzeba się jakoś mocno obawiać, ale również nie można lekceważyć. Jednak końcówka spotkania na EE zdecydowanie na plus pokazali, że forma z Rift Rivals się nie ulotniła i powalczą o top 3 całego LEC.

Myślę, że z HeaQ w składzie Rogue czeka druga lekcja, a ogólnie piąta porażka z rzędu. Nie jest to strzelający, który odmieni oblicze tej ekipy i już szybciej poszukałbym zmian w lesie, a w starciu z tak dobrze dysponowanym Origen są skazani na porażkę. Dla mnie zapowiada się na bardzo nudne widowisko z małą ilością zabójstw.

MeczTypKursBukmacher
Origen – Rogue Under 22.5 zabójstw1.88STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułByć albo nie być? Misfits Gaming vs Team Vitality (Typy i Analiza)
Następny artykułZapowiada się szalone widowisko! FC Schalke 04 vs G2 Esports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.