Teraz spotkanie pary, do której pierwszego dnia nie napisałem analizy choć osobiście polecałem wygraną TheShy’a w spotkaniu na Exosena i jak widać tutaj też bym się nie pomylił. Uważam, że stać go na przynajmniej półfinał tej imprezy zaś Evi pokonując Ziva i meldując się w drugiej rundzie i tak już odniósł spory sukces i pobyt w Los Angeles będzie na pewno bardzo miło wspominał.

Shunsuke „Evi” Murase – czyli drugi z Japończyków występujących w DetonatioN FocusMe i już teraz jedyny reprezentant Japonii, bo w końcu Ceros przegrał na Doinbiego. Shunsuke to gracz górnej alejki i w pełni wykorzystał swoją wiedzę toplanera w pierwszej rundzie bardzo sprytnie kontrując wybór Ziva, który grał Dariusem, samemu biorąc Olafa. Wygrywający matchup, bardzo solidnie rozegrany i łatwe 2:0 oraz awans w naprawdę dobrym stylu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak przy dobrym stylu zostając to Kang „TheShy” Seung-lok pod tym względem wypadł zdecydowanie najlepiej. Koreańczyk grający dla zespołu Invictus Gaming wręcz zmiażdżył swojego oponenta Exosena. Wybór Dravena w Irelię nie był jakąś oczywistą kontrą, a nawet nazwałbym to ryzykiem, ale Kang zrobił to co uwielbia – zagrał niezwykle agresywnie i od pierwszych chwil dał znać Irelii, że nie ma szans by nawet do niego podejść. Niezwykle łatwe 2:0 i zdecydowanie najpewniejszy awans do kolejnej rundy.

TheShy jest wręcz stworzony do tego formatu rozgrywki i myślę, że będzie miał prosty plan na każdą grę – picknąć agresywną postać i nie dać rywalowi nawet małej możliwości podejścia do niego. Evi to bardzo inteligentny gracz, ale nawet jak spróbuje pójść na taką wymianę z Kangiem to ten swoimi świetnymi mechanikami ogra Japończyka. Myślę, że Evi zakończy na tym etapie udział w tym turnieju, ale już pokazał się z dobrej strony i wielkie gratulacje dla niego, a na mój typ dam 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
TheShy – Evi11.33TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na drugą rundę pojedynków 1v1! Doinb vs Fofo (Typ i analiza)
Następny artykułDarmowy bonus na Esport od bukmachera STS
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.