Niestety wychodzą pierwsze negatywne skutki koronawirusa i w tym sezonie prócz drużyn, które były na EU Masters tj. AGO i K1CK reszta znacznie obniżyła swój poziom, albo nawet zniknęła z mapy e-sportu jak Devils.One. Podobnie sprawa miała się w ww. organizacjach, gdzie zmieniono kompletnie rostery i to raczej na gorsze oczywiście na chwilę obecną, bo ciężko określić jak rozwiną się poszczególne ekipy i to będzie najciekawszy aspekt Ultraligi sezonu czwartego.

PRIDE przyzwyczaiło nas już, że są organizacją, która nie boi się stawiać na zawodników z innych krajów. Tym razem wybór padł na zawodników z Czech, którzy zagrają na solo alejkach w PRIDE. Zarówno Garp i Proker nie mają jednak jakiegoś wielkiego doświadczenia, ale taki Humanoid również przechodził przez Ultraligę, a teraz gra w LEC. Reszta rosteru to Polacy, z których najbardziej znany jest iTzRenifer, który jest etatowym udziałowcem naszej ligi, a Kanna i Meager to raczej świeżacy na scenie e-sportowej. Cały skład oceniłbym raczej na średni, ale z potencjałem na awans do Play Offów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dużo ciężej ocenić jest roster piratesports, którzy w tym sezonie postawili na całkowitą przebudowę i młody wręcz anonimowy skład w okół którego już wywiązała się na twitterze prawdziwa burza, bo młodzi piraci w Ultralidze występują za darmo, a polecał ich sam Veggie. Przez to, że legendarny Fryderyk Kozioł stworzył taki projekt z wyławianiem młodych talentów pojawiły się spekulacje, że będzie miał w przyszłości z tego profity, a nawet możliwość zbudowania swojej stajni zawodników jak np. agenci piłkarscy.

Według mnie będzie miało to fatalny wpływ na Piratów. Nie dość, że debiutują na tak dużej scenie to już przed pierwszym meczem jest nagonka na nich, że żeby nie grali non profit to w życiu nie znaleźli się w Ultralidze. Nawet dużo bardziej doświadczeni zawodnicy jak np. Rybson mieli problem udźwignąć hejt na swój temat i tutaj uważam, że zawodnicy mogą się spalić już na starcie rozgrywek doskonale wiedząc, że każdy błąd będzie wyciągany na tapetę i krytykowany. Myślę, że ich jedyną szansą jest wygranie w bardzo przekonujący sposób wczesnej fazy gry inaczej presja ich będzie zjadać z każdą minutą i PRIDE wygra ten mecz na 70% szans.

MeczTypKursBukmacher
PRIDE – piratesports11.65STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy czwarty sezon Ultraligi! AGO Rogue vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 09.06.2020)
Następny artykułWystartowało LEC! Rogue vs Misfits (Typ i analiza 13.06.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.