Dziś przenosimy się na 'dolną’ część tabelki i zaczynamy analizować od grupy D. Na około 22:00 zaplanowano ww. spotkanie i tutaj faworytem może być tylko jeden zespół – LDLC, który jest uważany za kandydata do wygrania całego EU Masters, ale również dużo wskazuje na to, że czeka nas dużo ciekawsze widowisko niż bukmacherzy się tego spodziewają.

Defusekids w pierwszym dniu zmagań przegrało z Fnatic Rising, ale było to jedno z dwóch spotkań, w których widziałem, że faworyci mieli realne problemy by pokonać underdoga. Kto wie jakby Hadesowi lepiej poszła gra to można by było mówić o sensacji, ale nie ma co gdybać same Defusekids bardzo ładnie zagrało początkowy etap gry i to bez relatywnego wsparcia swojego leśnika. Na pewno pokazali, że są mocniejsi niż wszyscy sądzili.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

LDLC zaś zadebiutowało wczoraj i widać, że chcą zmazać plamę po nieudanym wiosennym EU Masters. Bardzo agresywny draft i kapitalne wykonanie go. Wręcz 'przejechali się’ po Crevenie Zvezdzie w 24 minutowej mapie kończąc z zabójstwami 31-8, a więc gra w stylu G2. Przez cały czas szukali ofensywnych akcji, a egzekucja ich palce lizać na pewno weszli w turniej z wysokiego C.

Myślę, że przez pierwsze 15 minut czeka nas naprawdę ciekawy pojedynek. Potem Defusekids zapewne pogubi się na rotacjach i popełnią jakieś błędy indywidualne, ale powinni postawić się bardziej niż wczoraj Serbowie. Samo LDLC zapewne zagra w podobnym stylu i będzie chciało już od pierwszych minut walczyć z rywalem i próbować go zdominować. Czeka nas fajny otwarty mecz, w którym szanse na over 24.5 zabójstw oceniam na 90%, a i handicap -7.5 w stronę zespołu z Francji ma taką samą prognozę.

MeczTypKursBukmacher
LDLC – DefusekidsOver 24.5 zabójstw1.80LvBet
LDLC – Defusekids1 (-7.5 zabójstw)1.46LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatni wtorkowy typ z EU Masters! Mausesports vs CP Sharks (Typy i analiza)
Następny artykułZostajemy w grupie D! Fnatic Rising vs Crvena Zvezda (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.