Niezwykle ciekawa sytuacja wytworzyła się w grupie B, która miała być zdecydowanie najnudniejszą ze wszystkich, ale sensacyjna porażka FunPlus w pierwszej mapie na J Team dodała bardzo dużo pikanterii do tej grupy i na pewno dała mnóstwo pewności siebie reszcie stawki, która uwierzyła, że Chińczycy są do ogrania, ale i zapalenie lampki ostrzegawczej dla samego FPX.

Uważam, że zdecydowanie podrażnili bestię szczególnie, że ta porażka była tak minimalna, że można było złapać się za głowę. Ostatnie dwie walki drużynowe toczyły się dosłownie na ostrzu noża i zawodnicy J Team wygrywali je, ale kończyli z tak minimalnymi paskami zdrowia, że mogły mieć kompletnie inny przebieg. Według mnie Lwx popełniał w nich jeden błąd zbyt szybko używając swojej 'erki’, a powinien chwilę z nią zwlekać.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Splyce zaś turniej zaczęli w swoim stylu – pragmatyczni do bólu. Wygrana w nieco ponad 30 minut przy wyniku zabójstw 9-3 i kompletnym braku ryzyka. Kompletnie zawiedli zaś Wietnamczycy, których chyba sparaliżowała ranga turnieju. Ekipa, która kocha młyn nagle zapomina być agresywną i stara się pokonać Splyce w standardowej rozgrywce, a tak naprawdę oddaje łatwy punkt za darmo.

Łatwych punktów dziś już nie powinno być. Chińczycy podrażnieni pierwszą porażką rzucą się od pierwszych minut na europejską formację. Nie wiem czy Splyce da radę kontrolować tę wczesną agresję i myślę, że z każdą minutą FPX będzie odjeżdżać w złocie co przełoży się na tablicę wyników pod względem zabójstw. Myślę, że Chiny zgarną tutaj swój pierwszy punkt na 95% zaś handi pokryją na 85%.

MeczTypKursBukmacher
FunPlus Phoenix – Splyce11.31Etoto
FunPlus Phoenix – Splyce1 (-7.5 zabójstw)1.84iForbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułLeague of Legends World Championship – bonus od STS
Następny artykułOdwieczna wojna! G2 Esports vs Cloud 9 (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.