Dziś jest tylko jeden sensowny typ pod względem 12 i to właśnie ww. para go tworzy i oczywiście będzie to hitowe starcie w dzisiejszym terminarzu Ultraligi choć Piraci notują zaledwie 1-3, a więc razem z trzema innymi ekipami zajmują ostatnie miejsce w tabeli to jednak teraz powinni iść w górę tabeli, bo wszyscy najmocniejsi z wyjątkiem DV1 już za nimi.

Devils.One tydzień temu zaliczyli naprawdę udany występ choć wyszarpane zwycięstwo na PRIDE, gdzie Bullet cudowną quadrą na Apheliosie uratował skórę całej ekipie nie sugerowało by z K1CK mieli wygrać to już drugiego dnia wyglądali dużo lepiej i sprawili do tej pory największą sensację w sezonie trzecim. Wielka zasługa w tym Czajka, który zaliczył kapitalny weekend z KDA 15! 17/2/13. Dziś przyjdzie mu się mierzyć na kolejnego świetnego midlanera.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Takim bez wątpienia jest Roison, ale tutaj coś innego zacznie ich napędzać, bo na pewno wielkim wzmocnieniem Piratów jest 'powrót’ Veggiego na ławkę trenerską, bo ukarany był przez Ultraligę za swoje zachowanie. Piraci szczególnie z Diablo.Chairs wyglądali już naprawdę mocno do tego chyba swój pick znalazł Konektiv, który na Sorace zaliczył 5/0/6, a więc perfekcyjny występ. Do tego jego skłonności do utility postaci mogą zmusić rywali do target bana w jego kierunku.

Roison to ostoja spokoju, a nawet niektórzy się nabijają, że okupant własnej wieży. Ma to swoje plusy, bo Czajek na nim się nie rozpędzi, a wtedy zostaje tylko Bullet, który zagra na bardzo mocną dolną alejkę Piratów tj. Keduii oraz Serdion. Patrząc na buffy poszczególnych postaci to można się spodziewać jakiejś kompozycji pod hyper carry Keduii ze strony Veggiego z Soraką na górze oraz Yuumi na dolnej alejce i kontrolnym magiem na środku. Piraci grają bardzo powściągliwie i ten patch może okazać się dla nich zbawienny, a DV1 to mocno ofensywna czasem szalona ekipa i mogą im puszczać nerwy oraz pojawiać się błędy dlatego ja daję tutaj 75-25 w stronę Piratów.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – Piratesports21.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZakończenie tygodnia w LCK! Sandbox Gaming vs DragonX (Typy i analiza 09.02.2020)
Następny artykułŚroda z Ultraligą! AVEZ vs Devils.one (Typy i analiza 12.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.