Nie przewiduję jakiejś dużej liczby typów na ten weekend, ale parę na pewno się pojawi. Zaplanowałem dwa z LCS i to właśnie pierwszy z nich. Znów widowisko nie będzie powalać, ale kursowo wygląda to naprawdę fajnie szczególnie, że Evil Geniuses mimo, że mają 1-3 to nie wyglądają tragicznie, ale zdarzają się im kardynalne błędy jak z TSM, gdzie mieli wygraną mapę, ale dali rywalom wrócić i odwrócić losy rozgrywki.

Counter Logic Gaming choć na papierze wygląda całkiem przyzwoicie to już na Rifcie jest prawdziwa tragedia. Stixxay i Smoothie to obecnie najgorsza dolna alejka w lidze, ale i Wiggly gra bardzo słabiutko jedynie w sumie przebłyski ma Crown, ale jak na ex mistrza świata przystało nie może schodzić poniżej pewnego poziomu. Jednak ogólne zgranie leży i kwiczy i drużyna już na tę chwilę potrzebuje zmian.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Evil Geniuses mimo 1-3 tak naprawdę zagrało jedno bardzo słabą mapę na start rozgrywek z Dignitas. Potem pokonali 100 Thieves i przegrali naprawdę bliskie mapy na Golden Guardians i Team SoloMid. Jednak widać po tej ekipie ambicję, bo Bang (więc również ex mistrz świata) po spotkaniu z TSM wręcz kipiał ze złości i był stiltowany przegraną w praktycznie wygranym spotkaniu. Mają fajny wczesny etap gry, ale potem jest już trochę gorzej i tutaj na pewno będą musieli trochę poprawić.

Na całe szczęście dla nich CLG w żadnym etapie rozgrywki nie wygląda dobrze i popełniają masę błędów komunikacyjnych. Evil.Geniuses również nie jest jeszcze stabilną ekipą, ale na pewno stabilniejszą od swoich oponentów i ten zalążek dobrej gry widać od początku splitu, więc z każdym przepracowanym tygodniem powinni rosnąć w siłę. Nie wiem czy takie coś wykonalne jest w CLG i szczerze wydaje mi się, że bez zmian tam się nie obędzie. Obiektywnie dam tutaj 75-25 w stronę EG.

MeczTypKursBukmacher
Evil.Geniuses – Counter Logic Gaming11.62LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZawodnicy w LEC! Dziś wyjątkowo stawiam na poszczególnych zawodników (Typy i analiza 07.02.2020)
Następny artykułSzybki meczyk w Korei? APK Prince vs Damwon Gaming (Typy i analiza 08.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.