Drugi typ i drugi przeciwko Isurus Gaming, ale tym razem ich pogromcami powinno być tureckie Fenerbahce. Jeśli w grupie A Turcja z Wietnamem nie stoczą bezpośredniego pojedynku o awans do drugiej fazy to będę niezwykle zszokowany przebiegiem tej rywalizacji.

Fenerbahce przed sezonem kompletnie przebudowało roster i przyniosło to niezwykle dobre rezultaty. Może sezonu w TCL nie rozpoczęli imponująco, bo po dwóch tygodniach mieli zaledwie 2-2 to całą fazę grupową skończyli z wynikiem… 16-2, a w Play Offach zarówno półfinał i finał wygrywali stosunkiem map 3:0. W Turcji mają 21 map wygranych z rzędu!

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Oczywiście bardzo dobre transfery doprowadziły do tego, że drużyna gra naprawdę dobrze. Ruin ma doświadczenie z LCS, Kirei gdzieś tam non stop się o te LCSy ocierał, Japone grał w najlepszych tureckich drużynach. Do tego dwójka młodych Szwedów Hades i Bolulu i SuperMassive strącone z piedestału.

Isurus i ich kompletny brak doświadczenia na scenie międzynarodowej powinny być tutaj bardzo widoczne. Do tego oni w Argentynie wcale nie byli jakimiś 'kozakami’. Dopiero czwarte miejsce w sezonie zasadniczym z wynikiem 13-8 i fantastyczne Play Offy zadecydowały o wielkim sukcesie tej formacji. Jednak tak jak pisałem w innej analizie tutaj przyjadą tylko po cenną lekcję i ten typ też oceniam na 90%.

MeczTyp KursBukmacher
1907 Fenerbahçe Espor vs Isurus Gaming
11.35iForbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRozpoczynamy Play Iny do MSI! Phong Vũ Buffalo vs Isurus Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułCzy to będzie dzień Turcji? 1907 Fenerbahçe Espor vs Bombers (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.