Już tylko kilka niewiadomych zostało nam do uzupełnienia w składzie na mistrzostwa świata. Jedną z nich jest trzecia ekipa z Europy i tutaj walkę stoczą ww. drużyny oraz czekające w finale FC Schalke 04. Potem wygrany tego małego turnieju zagra z Fnatic o to, która z tych ekip pojedzie na turniej jako drugi seed, a jest o co walczyć, bo drugie miejsce to bezpośredni awans do głównej drabinki zaś trzeci walka w kwalifikacjach.

Myślę, że finał rozegra się pomiędzy Splyce i Schalke, a już dziś odpadnie Origen. Nie mieli łatwego letniego splitu, w którym nawet nie awansowali do Play Offów, a przecież byli finalistami w wiosennym splicie. Żeby tego było mało mają jeszcze problemy kadrowe. Dziś nie zagra Kold, który złapał świnkę i za niego wejdzie rezerwowy zawodnik Zanzarah, który wraz z Origen BCN przegrał wczoraj w Play Inach do EU Masters 0-2 na ekipę Rogue Esports Club, a on sam miał tragiczne zagrania szczególnie na drugiej mapie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Splyce w letnich Play offach odpadło bardzo szybko i to była wielka niespodzianka, bo przegrali z… Rogue (pierwszym składem) i to aż 0-3. Myślę, że najwięksi kibice Vandera i spółki nie spodziewali się takiego wyniku, bo przecież Splyce w sezonie zasadniczym aspirowało nawet do drugiej siły w lidze ostatecznie kończąc na trzecim miejscu i sami wybrali sobie ekipę Rogue za przeciwników. Teraz mają ostatnią szansę na awans na tegoroczne mistrzostwa i mogą tego dokonać.

Xerxe potrafi wyciągnąć jakiegoś naprawdę agresywnego leśnika i myślę, że taki będzie plan na te spotkanie by 'siedzieć’ na Zanzarahu. Do tego komunikacja w Origen powinna 'kuleć’, bo leśnik to najważniejsza osoba do trzymania dobrej komunikacji szczególnie na fazie liniowania, a obecna ekipa nie zagrała ze sobą nawet jednego bloku treningowego. Myślę, że to wszystko mocno skomplikuje sytuację Origen i nie zdziwię się jak Splyce wygra to 3-0 jednak zagram bezpieczniej na -1.5 mapy z prognozą 85% i czystą wygraną z prognozą 95%.

MeczTypKursBukmacher
Origen – Splyce21.35TOTALbet
Origen – Splyce2 (-1.5 map)1.77TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatnia szansa FALKN! Dziś zagrają na ASUS ROG ELITE (Typy i analiza)
Następny artykułZaczynamy główną drabinkę EU Masters! CP Sharks vs Rogue Esports Club (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.